آزار جنسی دختر کارآموز در پشت صحنه فیلمبرداری +عکس

آزار جنسی دختر کارآموز در پشت صحنه فیلمبرداری +عکس حوادث

دو بازیگر برنده جایزه اسکار و یک فیلمساز سرشناس تازه‌ترین چهره‌های سینمایی هستند که به آزار جنسی متهم شده اند.

آزار جنسی دختر کارآموز

آزار جنسی دختر کارآموز ,داستین هافمن و کوین اسپیسی تازه‌ترین نمونه از چهره‌های سرشناس هالیوودی هستند که به بدرفتاری و آزارجنسی با سوءاستفاده از موقعیت برترشان متهم شده‌اند. این دو بازیگر برنده جایزه اسکار پس از متهم شدن به آزار جنسی، از قربانیان خود عذرخواهی کرده‌اند. داستان هافمن ۸۰ ساله متهم شده است که درصحنه یکی از فیلم‌هایش در سال ۱۹۸۵ که آن موقع ۴۸ ساله بوده است یک دختر کارآموز را مورد تجاوز قرار داده است. آنا گراهام هانتر که اکنون ۴۸ سال دارد و به عنوان نویسنده شناخته می‌شود فردی است که هافمن را به آزار جنسی متهم کرد. او ادعا می‌کند زمانی که ۱۷ سال بیشتر نداشت با رفتار زننده هافمن روبه‌رو شده است.

آزار جنسی دختر کارآموز توسط بازیگر ۴۸ ساله

هافمن پس از مطرح شدن این اتهام عذرخواهی کرد و گفت:«متاسفم اگر او را در موقعیتی ناراحت قرار دادم. من برای زنان احترام بسیار زیادی قائلم و از اینکه شاید کاری انجام داده باشم که این زن را در موقعیتی ناراحت قرار داده باشد، احساس بدی دارم. متاسفم.» در این میان شش زن نیز برت رتنر کارگردان سری فیلم‌های «ساعت شلوغی» (Rush Hour) را به آزار جنسی و بدرفتاری متهم کرده‌اند. البته رتنر برخلاف اسپیسی و هافمن حاضر به پذیرش این اتهامات نیست. وکیل او تمام این اتهامات را رد کرده است.

آزار جنسی دختر کارآموز بازیگری

علنی شدن اتهامات علیه چهره‌های سرشناس هالیوود در هفته‌های اخیر و پس از رسوایی بزرگ هاروی واینستین تهیه‌کننده سرشناس به شدت افزایش پیدا کرده است. رکنا

تاریخ بروزرسانی : 2017-11-02 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi