نکته های ضروری برای سفر در دوران حاملگی!

نکته های ضروری برای سفر در دوران حاملگی!زناشویی

نکات سفر در دوران حاملگی , سعی کنید از زمان سه ماهه دوم بارداری خود ( یعنی زمانی که دیگر حالت ناراحتی صبحگاهی وجود ندارد) بیشترین استفاده را ببرید.

نکات سفر در دوران حاملگی

نکات سفر در دوران حاملگی , داشتن یک کیف بچه بزرگ شامل شیشه شیر، پتو، لباس، پوشک و غیره از جمله ضروریات هر مادری است که می خواهد به مسافرت برود، اما فعلاً که کودکتان فقط یک وزن اضافی داخل شکم شما است، مسافرت رفتن کمی آسان‌تر است.

نکات سفر در دوران حاملگی
نکات سفر در دوران حاملگی

در این مقاله چند توصیه برای داشتن یک مسافرت دل‌انگیز در دوران بارداری ارائه‌ شده است:

زمان مسافرت خود را به‌خوبی تنظیم کنید:

برای بسیاری از بانوان، حاملگی به معنای داشتن حالت تهوع، ناراحتی و خستگی است، اما خبر خوب این است که هیچ یک از این سه حالت معمولاً تا آخر ۹ ماهگی پایدار نیستند و ظرف چند ماه اول بارداری از بین می‌روند. بنابراین سعی کنید از زمان سه ماهه دوم بارداری خود ( یعنی زمانی که دیگر حالت ناراحتی صبحگاهی وجود ندارد) بیشترین استفاده را ببرید.

با اتومبیل به مسافرت بروید:

اگرچه ممکن است مسافرت رفتن به‌ وسیله هواپیما سریع تر به نظر برسد و یا سفر رفتن با قایق های مسافرتی بسیار آرامش بخش به نظر بیایند، ولی باید توجه داشته باشید که بهترین حالت مسافرت رفتن برای شما همان استفاده از اتومبیل می باشد (اگرچه ممکن است این نوع مسافرت رفتن کمی از مد افتاده به نظر برسد) اما به چه علت؟ دلیل این امر آن است که وقتی با اتومبیل به مسافرت می روید امکان دسترسی سریعتری به خدمات پزشکی اورژانسی دارید و می توانید مطمئن باشید که هرگاه احساس حالت تهوع به شما دست داد می توانید در کناری توقف کنید و از اتومبیل پیاده شوید.

مقاصد نزدیک تر را انتخاب نمایید:

شاید رفتن به یک مسافرت راه دور، قبل از آنکه گریه های بچه خواب را از چشمانتان بگیرد بسیار وسوسه کننده به نظر برسد، اما مسلماً اگر یک مقصد نزدیک تر را برای خودتان انتخاب کنید مسافرت راحت تری خواهید داشت و کم تر در طول مسیر اذیت میشوید. سلامت نیوز

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2017-08-21 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :