درد مهره های کمر در دوران بارداری چه علتی دارد؟!

درد مهره های کمر در دوران بارداری چه علتی دارد؟! زناشویی

علت کمردرد در بارداری , وقتی می شینم مخصوصا طولانی مدت (کارمندم و مجبورم ۸ساعت پشت میز بشینم) مهره انتهایی کمرم (همانکه گردالود و در باسن قرار دارد) به شدت درد می کند.

علت کمردرد در بارداری

علت کمردرد در بارداری , سوال مخاطب: با سلام و خدا قوت. من تقریبا هر روز از سایت خوبتان بازدید میکنم و از مطالب مفیدش لذت می برم. در طول بارداری خیلی کمکم می کند. ممنون. ۲۹ سالم است و تو هفته ۱۶ بارداری هستم. وقتی می شینم مخصوصا طولانی مدت (کارمندم و مجبورم ۸ساعت پشت میز بشینم) مهره انتهایی کمرم (همانکه گردالود و در باسن قرار دارد) به شدت درد می کند. طوری که هر نیم ساعت باید از صندلی بلند شوم تا دردش آرام شود. شنیدم به خاطر کمبود کلسیم اتفاق می افتد یا کشش استخوان های لگن، در صورتی که تمام قرص های مکملی که دکترم تجویز می کنند را مصرف میکنم. آیا این درد طبیعی است؟ ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید.

علت کمردرد در بارداری
علت کمردرد در بارداری

پاسخ دکتر کتایون برجیس، متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ نازایی: دوست گرامی بهتر است موقع نشست از تیوپ های نرم یا بالش های بسیار نرم استفاده کرده و آن را زیر باسن تان قرار دهید ولی اگر با این راهکار دردهای تان برطرف نشد حتما به متخصص ارتوپدی مراجعه کنید. نی‌نی‌بان

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2017-09-26 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :