زن هایی که برای مردان جذاب هستند!

زن هایی که برای مردان جذاب هستند!زناشویی

زنان جذاب برای مردان , شاید حس کنجکاوی خانم‌ها باعث شود که به حریم خصوصی همسرشان تجاوز کنند. زنانی که نقش جاسوس را در مقابل همسرشان ایفا می‌کنند، همواره مورد نفرت همسر خود قرار می‌گیرند.

زنان جذاب برای مردان

زنان جذاب برای مردان , مردها از چگونه زن‌هایی دوری می‌کنند؟ آیا در فکر آن هستید که همواره در قلب همسرتان جایگاه ویژه خود را حفظ کنید؟ آیا دوست دارید همان احساس نخستین روزهای ازدواج بین شما وجود داشته باشد؟ این کار چندان دشوار نیست فقط باید به حالات و رفتارهای خودتان دقیق‌تر فکر کنید و اگر یکی از خصوصیات زیر را دارید از امروز آن را تغییر دهید.

زنان جذاب برای مردان

زنان جذاب برای مردان

مردها از زنان پر حرف و وراج خوش‌شان نمی‌آید مردها دوست ندارند در قبال هر سوالی که از زن خود می‌پرسند، یک سخنرانی طولانی مدت بشنوند. زنان معمولاً عاشق حرف زدن هستند. مردان دوست دارند که با همسرشان صحبت کنند، اما تمایلی به شنیدن تمام جزئیات موضوع ندارند. مردها از زنانی که بیش از حد احساساتی می‌شوند، خوش‌شان نمی‌آید برخی از زنان با دیدن هر صحنه‌ای شروع به گریه کردن می‌کنند و توقع دارند که همیشه همسرشان آنها را درک کند. مردان قبول دارند که زنان موجوداتی حساس، زودرنج و دل نازک هستند؛ ولی تحمل اشک‌های مداوم یک زن در خانه کار ساده‌ای نیست.

زنان جذاب برای مردان برای ازدواج

مردها از زنانی که زیاد نق می‌زنند و شکوه و شکایت می‌کنند، خوش‌شان نمی‌آید زنان دوست دارند به مردان تکیه کنند و از جانب آنها مورد حمایت قرار بگیرند؛ ولی مردان زنان سرسخت و مقاوم و مستقل را دوست دارند. مردها به دنبال زنانی هستند که تشنه عشق و محبت باشند اغلب مردها دوست دارند مورد محبت و علاقه قرار بگیرند و بی‌احساسی و سردی زن‌ ها آنها را به شدت آزار می‌دهد. مردان دوست ندارند همسرشان به حریم خصوصی‌شان تجاوز کند شاید حس کنجکاوی خانم‌ها باعث شود که به حریم خصوصی همسرشان تجاوز کنند. زنانی که نقش جاسوس را در مقابل همسرشان ایفا می‌کنند، همواره مورد نفرت همسر خود قرار می‌گیرند.

زنان جذاب برای مردان برای تشکیل زندگی مشترک

مردان از زنانی که مدام در حال خرید کردن هستند، خوش‌شان نمی‌آید تقریباً تمام خانم‌ها عاشق خرید کردن هستند و در این کار بیش از اندازه افراط می‌کنند. برخی مواقع زنان به اجبار همسر خود را نیز همراه می‌برند تا با هم خرید کنند. مردان از زنانی که اعتماد به نفس پایینی دارند، خوش‌شان نمی‌آید زن‌هایی که اعتماد به نفس پایینی دارند، مردها را فراری می‌دهند. مردها دوست دارند در اطراف زن‌هایی باشند که دردسر کمتری دارند. آنها از گریه کردن و دردسر ساز بودن زنان متنفرند. مردان از زنانی که دائماً به آنها می‌چسبند، خوش‌شان نمی‌آید بعضی از زن‌ها مثل چسب به مرد می‌چسبند. این کار مردها را از اطراف آنها دور می‌کند. مردها نیاز دارند گاهی اوقات بدون مزاحمت زن‌ها با دوستان خود بیرون بروند. قدرت رایحه خوش بوی خوش یکی از قدرتمندترین روش‌ها برای تأثیرگذاشتن روی همسرتان است. براساس پژوهش‌های به عمل آمده ۸۹ درصد از مردان اعتراف کرده‌اند که بوی خوش همسرانشان آنها را جذب می‌کند. برای جذب همسرتان از یک عطر خوشبو استفاده کنید؛ ولی در مصرف آن زیاده‌روی نکنید. عطر راا پشت گوش‌ها، روی مچ دست، بین زانوها و روی قوزک پا بمالید. بهتر است همواره از یک عطر ثابت استفاده کنید تا بوی آشنایی برای همسر خود داشته باشید.

زنان جذاب برای مردان ایرانی

مطمئن و بااعتماد به نفس باشید زنی باشید که می‌داند چه می‌خواهد و می‌داند چگونه باید به آن برسد. این کار را آگاهانه انجام دهید، چرا که در داشتن اطمینان یک خطر قرمز نیز وجود دارد و نباید در بروز آن زیاده‌روی کرد. گاهی اوقات مطمئن بودن با متکبر بودن اشتباه گرفته می‌شود. هیچ کس افراد گردن فراز و متکبر را دوست ندارد. با ایجاد تغییراتی در ظاهر خود شروع کنید. موهای‌تان را کوتاه کنید، لباس‌های‌تان را تغییر داده و سعی کنید کمی وزن‌تان را کاهش دهید. به هنگام نشستن و ایستادن، ژست راست و محکمی بگیرید و هر کار دیگری که می‌تواند شما را مطمئن‌تر و بااعتماد به نفس بیشتر نشان دهد، انجام دهید. گاهی اوقات با هم شام را آماده کنید. خوشبین و مثبت‌نگر باشید. داشتن نگاه خوشبینانه به زندگی و اطرافیان باعث ایجاد آرامش و بذل محبت و عاطفه می‌شود. به رفتارهای خوب همسرتان بیشتر بیندیشید و جنبه‌های خوب زندگی را فراموش نکنید. متفاوت باشید تمام مردان از جذابیت تعریف یکسانی ندارند. چیزی که شما را از دیگران متمایز می‌کند، سبب جذابیت بیشترتان می‌شود.

همچنین بخوانید :  مهران غفوریان از زندگی مشترک تا موسیقی و نقاشی!+عکس

زنان جذاب برای مردان شرقی

غافلگیر‌کننده باشید غافلگیری برای مردانی که اهل ماجراجویی هستند، بهترین روش است. آنها از چنین کارهایی لذت می‌برند. با برخی کارهای دور از ذهن و انتظار برای همسرتان کاری کنید که همیشه در ذهنش بمانید. شنونده خوبی باشید مردان معتقدند که زن‌ها دائما در حال حرف زدن هستند. باید به آنها اطمینان دهید که به اندازه کافی گوش می‌دهید. دلپذیر باشید همه ما انسان‌های دلپذیر و دوست داشتنی را دوست داریم. از بحث و مجادله بی‌مورد، خصوصاً وقتی که عقایدتان با هم فرق دارد، بپرهیزید. همسرتان را براساس عقایدش مورد ارزیابی قرار ندهید و او را خجالت‌زده نکنید. مواظب حسادت‌های همسرتان باشید برای داشتن حس تفاهم باید بدانید که همسرتان چه روحیه‌ای دارد. اگر می‌‌خواهید در قلب او همیشه جای داشته باشید، بیش از حد از مردی تعریف و تمجید نکنید. برخی مردها حسادت خود را پنهان می‌کنند و قدرت ابراز آن را ندارند، اما این حسادت عواقبی در پی خواهد داشت که برای شما خوشایند نیست.

دختران و زنان جذاب برای مردان

از سکوت همسرتان نهراسید برخی از زنان با سکوت شوهر در خانه آشفته و نگران می‌شوند و پیش خود فکر می‌کنند که چه چیزی باعث این سکوت شده است؛ اما مردها دوست ندارند تمام مشغله‌های کاری و فکری خود را با همسرشان در میان بگذارند. گاهی اوقات لازم است به همسرتان فرصت دهید که تنها باشد و آرامش خود را به دست بیاورد. بدخلقی نکنید شاید بیشتر حرف‌های شما منطقی و درست باشد، اما در نحوه بیان حرف‌های‌تان اشتباه می‌کنید. غرولند کردن، بدخلقی و رنجورنمایی باعث فراری شدن همسرتان از محیط خانه می‌شود. او می‌خواهد در خانه به آرامش و آسایش برسد و شما این فرصت را از او می‌گیرید. مطمئن باشید با گوشه و کنایه حرف زدن، زخم زبان و حرف‌های نیشدار به مقصودتان نمی‌رسید. تا به حال این کار را انجام می‌دادید، احتمالاً هر بار وضع‌ بدتر از قبل می‌شود؛ پس بهتر است شیوه خود را عوض کنید. خود را برای همسرتان آراسته کنید مردان تا حد زیادی به قوه بینایی خود متکی هستند؛ پس بهتر است خود را برای همسرتان بیارایید. مهربان، شاد، صبور، راستگو، باصفا، قدرشناس و صادق باشید. هیچ‌گاه در پی مقابله به مثل و رفتارهای تلافی‌جویانه نباشید و با رفتارهای مناسب به او نیز بیاموزید که چگونه باید رفتار کند. دنیای سلامت

آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
بهترین و سریعترین روش مهاجرت به استرالیا
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-19 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاهم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
خصوصیات یک مرد موفق در زندگی مشترک
خصوصیات یک مرد موفق در زندگی مشترک
عشق شدید و ناگهانی از عوامل طلاق است
عشق شدید و ناگهانی از عوامل طلاق است
راهی برای خروج از عادی شدن روابط زناشویی و جنسی
راهی برای خروج از عادی شدن روابط زناشویی و جنسی
روند رو به افزایش طلاق های توافقی
روند رو به افزایش طلاق های توافقی
دلیل اصلی کاهش نیاز جنسی زنان
دلیل اصلی کاهش نیاز جنسی زنان
زنان باردار از مصرف رنگ مو خودداری کنند
زنان باردار از مصرف رنگ مو خودداری کنند
این نشانه های خیانت شوهرتان است آنها را بشناسید
این نشانه های خیانت شوهرتان است آنها را بشناسید
افسردگی دوران بارداری، طبیعی نیست
افسردگی دوران بارداری، طبیعی نیست