روشی ساده برای تعیین جنسیت فرزندتان!

روشی ساده برای تعیین جنسیت فرزندتان! زناشویی

تعیین جنسیت جنین یکی از علاقه های هر پدر و مادری قبل از به دنیا آمدن فرزندشان می باشد . در این مطلب به بیان روشی ساده برای تعیین جنسیت جنین می پردازیم .

اگر دوست دارید خودتان با روشی ساده متوجه شوید جنین شما پسر است یا دختر ، بهتر است این مطلب را بخوانید. همچنین در ادامه با توجه به تغییرات ظاهری صورت می توانید جنسیت جنین خود را تشخیص دهید . پس برای دانستن روشی ساده برای تعیین جنسیت جنین با ما همراه باشید .

روشی ساده برای تعیین جنسیت

من سه تا دختر دارم و خیلی مشتاق هستم که بتونم برای آن ها برادری بیارم. به من پیشنهاد خوردن زیاد فلفل توصیه می کنند. آیا واقعا فلفل تاثیر دارد؟ چند دفعه هم iui برای تعیین جنسیت کردم ولی باردار نشدم.

روشی ساده برای تعیین جنسیت

روشی ساده برای تعیین جنسیت

پاسخ دکتر فریبا الماسی، متخصص زنان، استاد دانشگاه و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی:

رژیم غذایی در تعیین نوع جنسیت جنین نقش مهمی ندارد. ولی گفته می شود زوجینی که تمایل به داشتن جنین پسر دارند، از چند ماه قبل از بارداری رژیم های
مواد غذایی گرم مثل فلفل و عسل و آجیل و مواد غذایی شور مصرف کنند.
این رژیم باید توسط زن و شوهر هر دو رعایت شود.
البته تاثیر آن در تعیین جنسیت جنین اندک است.

میزان درستی روش های تعیین جنسیت

پاسخ دکتر الهام هاشمیان نائینی، جراح و متخصص زنان و زایمان:

هیچ کدام از دستورالعمل هایی که برای تعیین جنسیت جنین توصیه می شوند صد در صد نیستند و همیشه جواب نمی دهند. اگر می خواهید صد در صد جنین تان پسر باشد باید از روش های آزمایشگاهی مانند آی وی اف استفاده کنید که اگر جواب بدهد و باردار شوید جنین تان به همان جنسیتی خواهد بود که خودتان می خواهید. اما در مورد روش های خانگی می توانید از چند ماه قبل از بارداری هم خودتان و هم همسرتان از خوردن لبنیات و ترشی جات بپرهیزید.

در شب‌هایی که احتمال تخمک گذاری بیشتر است مقاربت داشته باشید که معمولا ۱۴ روز مانده به زمان پریود بعدی است. البته محاسبه روز تخمک گذاری سخت است. این عدد برای خانم هایی است که پریود منظم و ۲۸ روزه دارند. از کیت تخمک گذاری هم می توانید استفاده کنید. کیت تخمک گذاری وسیله ای شبیه بی بی چک است که باید از داروخانه تهیه کنید و در ادرار بگذارید.

وقتی ۲ خط قرمز روی آن ایجاد شد یعنی زمان تخمک گذاری نزدیک است و تا ۲۴ الی ۳۶ ساعت دیگر اتفاق می افتد. در این زمان ها مقاربت داشته باشید، این هم ۱۰۰% نیست ولی تا حدودی به شما کمک می کند. می توانید پیش از مقاربت محیط واژن را با محلول آب و جوش شیرین قلیایی کنید؛ یعنی یک قاشق چای خوری جوش شیرین را در یک لیوان آب بریزید و با سرنگ ۵ سی سی بدون سوزن ۵-۴ بار این محلول را به داخل واژن خود تزریق کنید.

با این کارها شانس پسر شدن جنین بالا می رود،
ولی باز هم می گویم هیچ روش خانگی ۱۰۰ صد در صد نیست.

روشی ساده برای تعیین جنسیت

معرفی روشی ساده برای تعیین جنسیت

درباره تعیین جنسیت با تغییرات صورت بیشتر بدانید

۱-شکل صورت

زمانیکه صورت شما لاغرتر و کشیده میشود، نشاندهنده پسر بودن جنین است
در حالیکه اگر صورت شما پرتر و گرد تر شده باشد، جنین شما دختر خواهد بود.

۲-پوست

آکنه معمولا نشانه رایج دختر بودن جنین است و اگر پوست شما صاف و عاری از جوش و لک باشد، جنین شما پسر خواهد بود.

۳-موی سر:

اگر شما جنین دختر را در شکم داشته باشید، موی سر شما نازک تر و کدر تر خواهد شد
در حالیکه داشتن جنین پسر موی شما را براق تر و پر پشت تر خواهد کرد. همچنین ممکن است مادرانی که جنین دختر دارند هایلایتی قرمز رنگ در موهای آنها دیده میشود.

همچنین زن باردار می بایست موهای خود را مانند تصویر به بالا جمع کرده و اگر رشد موهای جدید بصورت ” v” بود او جنین پسر دارد و اگر مو های جدید در حال رشد بصورت مستقیم پشت گردن رشد کند جنین دختر است.

تعیین جنسیت با تغییرات صورت

۴-بینی:

زمانی که باردار هستید اگر تغییراتی را درسایز و اندازه بینی خود حس کردید شما دارای جنین پسر هستید. این تغییرات شامل بزرگ تر شدن و پهن تر شدن موقتی بینی است که بعد از تولد به حالت اولیه باز خواهد گشت.

۵-عروق چشمی

با مطالعه بخش سفید زیر عنبیه شما می توانید جنسیت جنین را پیش بینی کنید.
اگر عروقی به شکل “v” و “y” و یا “u” زیر چشم چپ شما دیده شد شما دارای جنین دختر هستید و اگر این اشکال در زیر چشم راست شما بود ممکن است جنین شما پسر باشد.اگر این اشکال در هر دو چشم دیده شد، جنسیت جنین دختر و اگر در هیچ یک دیده نشد جنین پسر خواهد بود.

۶- زیبایی کلی

اگر بنظر شما و دوستانتان زیبا تر از قبل شده اید، ممکن است جنین شما پسر باشد
و اگر شما در دوران بارداری زشت شده باشید ممکن است جنین شما دختر باشد.

دکتر سلام – اوما

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-05-14 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :