راهکارهای حفظ آرامش و پیشگیری از استرس در دوران بارداری!

راهکارهای حفظ آرامش و پیشگیری از استرس در دوران بارداری! زناشویی

راهکارهای حفظ آرامش در بارداری , با پزشک خود در مورد مسائل گوناگونی که سبب ایجاد نگرانی و استرس در شما می شوند صحبت کنید.

راهکارهای حفظ آرامش در بارداری

راهکارهای حفظ آرامش در بارداری , یاری از زنان باردار ممکن است به خصوص در ۳ماه اول بارداری برخی تغییرات روحی همچون ترس، اضطراب، نگرانی و … را تجربه کنند. اما باید بدانیم که این تغییرات روحی کاملا طبیعی است.  

راهکارهای حفظ آرامش در بارداری

حفظ آرامش در دوره بارداری

روشهای حفظ آرامش در  دوران بارداری

دکتر اندروز به منظور کنترل و مدیریت استرس دوران بارداری استفاده از راهکارهای زیر را به مادران باردار توصیه می کند: مشـورت کنید. با پزشک خود در مورد مسائل گوناگونی که سبب ایجاد نگرانی و استرس در شما می شوند صحبت کنید. به این ترتیب می توانید با راهنمایی پزشک خود از میان روش های مختلفی نظیر تن آرامی، یوگای بارداری، گفتاردرمانی و … راهکارمناسبی را برای غلبه بر استرس خود بیابید. آواز بخوانید. حتی اگر صدای خوبی هم ندارید سعی کنید آهنگ مورد نظرتان را در ذهن خود زمزمه کنید. موسیقی و آواز نقش موثری در کاهش کورتیزول بدن دارند. به خود استراحت دهید. یک دوش آب گرم بگیرید. یک فنجان چای بنوشید. در حالت دراز کشیده به مطالعه یک کتاب بپردازید. بعد از تولد نوزاد یافتن فرصت های این چنین مناسب برای استراحت کمی دشوار خواهد بود. نی نی بان  

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-11 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :