هواوی

ارگاسم یا اوج لذت جنسی چه درد هایی را درمان می کند ؟

ارگاسم یا اوج لذت جنسی چه درد هایی را درمان می کند ؟ زناشویی

درمان بیماری ها با ارگاسم , رابطه جنسی اندورفین آزاد میکند که میتواند سردردهای مداوم را آرام نماید ، بنابراین دفعه بعد که نیاز به اندکی آرامش دارید ، رفتن به رختخواب را به جای استفاده از قرص های سردرد بررسی کنید.

درمان بیماری ها با ارگاسم

درمان بیماری ها با ارگاسم , ارگاسم یا اوج لذت جنسی در رابطه ی جنسی حالتی است که بر اثر تحریک جسمانی طرفین به دست می آید و در طول آن انقباضات ماهیچه ای و سپس استراحت عضلانی کل بدن اتفاق می افتد. رسیدن به ارگاسم فرایندی بیولوژیک در بدن است که از ابتدا تا انتها و یا حتی پس از آن واکنش های بیوشیمیایی مختلفی در بدن ایجاد خواهد شد که همین واکنش ها در نهایت برطرف کننده دردها و مشکلات روانی زیادی خواهد بود.

 

درمان بیماری ها با ارگاسم

درمان بیماری ها با ارگاسم در زنان

رابطه جنسی میتواند در واقع برای برخی از ما که بیش از حد کار میکنیم یا بیش از حد استرس داریم ، مثل معجزه عمل کند. اما انجام این عمل می تواند چیزی بیش از آرامش را به شما بدهد. باور داشته باشید یا نه ، اوج لذت جنسی یا ارگاسم می تواند برخی از درد و رنج های نگران کننده را که در زندگی روزمره شما را مبتلا میکند ، مداوا نماید! بنابراین اگر از سردردهای ضعیف کننده یا انقباضات فلج کننده ی قاعدگی به ستوه آمده اید ، این مطلب را بخوانید.

درمان بیماری ها با ارگاسم و رابطه جنسی

سردرد ها

برای افرادی از شما که مستعد میگرن و سردرد های نیمه – بعد از ظهری هستید ،
شاید زمان آن باشد که در اندکی حیله گری و ترفند افراط نمایید و لذت ببرید. رابطه جنسی اندورفین آزاد میکند که میتواند سردردهای مداوم را آرام نماید ، بنابراین دفعه بعد که نیاز به اندکی آرامش دارید ، رفتن به رختخواب را به جای استفاده از قرص های سردرد بررسی کنید.

همچنین بخوانید :  اشتباهات زنانه ای که در رابطه جنسی بین همسران وجود دارد!

بی خوابی

اگر به دنبال راهی برای پایان دادن به بی خوابی های شبانه هستید ،
پس دیگر به جلو نگاه نکنید!
یک تلاش جدی در روابط جنسی نه تنها از لحاظ فیزیکی شما را خسته میکند ،
بلکه فشار شدید اُکسیتوسین به عنوان یک کمک کننده به خواب برای بعضی از ما عمل میکند که به نظر میرسد نمیتوانیم چشم هایمان را ببندیم در حالیکه این حق ماست !

سکسکه

مطمئن باشید که سکسکه ممکن نیست که ناتوان کننده ترین ناخوشی موجود باشد ،
اما نگه داشتن نفس میتواند واقعا خیلی زود ناامیدکننده شود. ظاهرا ، تحریک کردن عصب پاراسمپاتیک مغز ( عصب جمجمه ای که به سمت شکم پایین می آیند ) میتواند پایان دهنده سکسکه های مداوم باشد.
بهترین راه برای تحریک عصب پاراسمپاتیک چیست ؟ درست فهمیدید: رابطه جنسی .

درمان بیماری ها با ارگاسم و اوج لذت جنسی

انقباضات PMS ( قاعدگی )

هنگامی که شما از فشار انقباضات قاعدگی رنج میبرید ،
انجام رابطه جنسی واقعا باعث از بین رفتن درد قاعدگی می شود !
وقتی به ارگاسم می رسید ، برخی از انقباضات شکمی ، ماهیچه های تخمدان را شل میکند و مواد شیمیایی در ذهن آزاد می شوند که هر دوی آنها به عنوان منابع طبیعی رفع درد عمل می کنند.

افسردگی

برای بعضی از ما که از افسردگی یا استرس رنج میبریم ،
شاید زمان آن باشد که به دنبال راه های رفع این اختلال به صورت طبیعی باشیم.
ارگاسم در رابطه جنسی مغز را راهنمایی می کند تا اندورفین و اُکسیتوسین آزاد کنند ، دو ماده شیمیایی که میتواند حال روحی شما را بهبود ببخشد و علاقه و هیجان را افزایش دهد.

سلامت لایف

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-03 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :