خطر فشار وارد کردن جنین به شکم در بارداری چیست؟!

خطر فشار وارد کردن جنین به شکم در بارداری چیست؟! زناشویی

خطر فشار وارد کردن جنین به شکم , طول سرویکس تان آن زمان وضعیت خوبی داشته است. اما ممکن است یک دفعه به علت درد یا انقباض کاهش پیدا کرده باشد.

خطر فشار وارد کردن جنین به شکم

خطر فشار وارد کردن جنین به شکم , سوال مخاطب: ۳۷ ساله هستم و پنج ماه و نیم از بارداری دومم می گذرد. اغلب اوقات فشار جنینم را پایین شکمم احساس کرده و درد دارم. در ضمن گفتند طول رحمم در ۲۲ هفتگی ۳۹ میل است . آیا خطری من و جنین را تهدید می کند؟

همچنین بخوانید :  صحبت کردن با نوزاد و تاثیرات بسیار مهمی که دارد!
خطر فشار وارد کردن جنین به شکم
فشار وارد کردن جنین به شکم

پاسخ دکتر نادر حشمتی، متخصص زنان و زایمان: طول سرویکس تان آن زمان وضعیت خوبی داشته است. اما ممکن است یک دفعه به علت درد یا انقباض کاهش پیدا کرده باشد. ضمن این که از نظر ما هر نوع دردی که در بارداری به وجود بیاید، غیر طبیعی محسوب می شود تا زمانی که با انجام آزمایش های لازم و معاینه، خلاف آن ثابت شود. در مورد این دردها این سوالات مطرح می شود که آیا بچه پایین است؟ آیا طول دهانه رحم کاهش پیدا کرده است؟ پزشک شما ابتدا باید طول دهانه رحم تان را بررسی کند و ببیند در چه وضعیتی است؟ آیا رحم سفت است؟ بچه سر جایش بوده یا پایین تر رفته است؟ به طور کلی خانم بارداری که احساس درد در زیر شکم خود دارد، حتما باید معاینه شود. نی‌ نی‌ بان

همچنین بخوانید :  کیسه آب جنین چه نقشی را در دوران باردای ایفا می کند!
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2017-09-11 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :