جایگزین ویتامین دی در دوران بارداری چیست؟!

جایگزین ویتامین دی در دوران بارداری چیست؟! زناشویی

جایگزین ویتامین دی در بارداری , بهتر است که درمان کمبود ویتامین دی به بعد از سه ماهه اول بارداری موکول شود چون که خانم باردار در طی سه ماه اول بارداری بهتر است هیچ دارویی مصرف نکند.

جایگزین ویتامین دی در بارداری

جایگزین ویتامین دی در بارداری , سوال مخاطب: سلام الان من ۵ هفته و ۳ روزم که نمی‌دونستم باردارم و قرص ویتامین دی مصرف می کردم تا اینکه متوجه شدم قطع کردم. مشکلی بوجود نمیاد. من جایگزینش از خوراکیها چیا بخورم که مضر نباشه؟ من ۳ماه پیش تیروئیدمو عمل کردم و قرص لوکسین مصرف می‌کنم خوردن این قرص چطور ضرری نداره؟

جایگزین ویتامین دی در بارداری
جایگزین ویتامین دی در دوران بارداری

پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی: دوست عزیز ما می گوییم بهتر است که درمان کمبود ویتامین دی به بعد از سه ماهه اول بارداری موکول شود چون که خانم باردار در طی سه ماه اول بارداری بهتر است هیچ دارویی مصرف نکند. پس تصور نکنید که این مساله فقط در مورد ویتامین دی و کمبود آن صدق می کند ولی در حال حاضر هم نگرانی جدی ای از این نظر برای شما وجود ندارد و این طور نیست که بگوییم چون یک عدد پرل ویتامین دی هر هفته خورده اید جنین تان دچار مشکل خاصی می شود یا مسمومیت پیدا می کنید پس نگران نباشید. نی‌نی‌بان

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-08-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :