درمان بواسیر در دوران بارداری چگونه است؟!

درمان بواسیر در دوران بارداری چگونه است؟! زناشویی

بواسیر در بارداری , در دوران بارداری رحم بزرگ می شود و فشار بیشتری بر روی رگ های خونی قسمت تحتانی بدن می آورد. باید حتما معاینه بشوید تا مشخص شود بواسیر یا هموروئید است.

درمان کردن بواسیر در بارداری

بواسیر در بارداری , سوال مخاطب : پشتم به اندازه یه فندق بزرگ بیرون زدگی پیدا کرده، همراه با درد خیلی شدید که به پای راستم و اندام تناسلی فشار زیادی وارد شده. به مدت ۱۰ روزه که شیاف آنتی هموروئید استفاده می کنم. شبی یک عدد نه تنها دردم ساکت نشده، بلکه بدتر هم شده. راه رفتن برام مشکل است. اوایل بارداری یبوست داشتم، ولی الان ندارم می گویند زایمان مشکلمو بدتر می کند.

بواسیر در بارداری

درمان بیماری بواسیر در بارداری

شدت درد بواسیر در بارداری

پاسخ دکتر مرجان قاجار، متخصص زنان، زایمان و نازایی: در دوران بارداری رحم بزرگ می شود و فشار بیشتری بر روی رگ های خونی قسمت تحتانی بدن می آورد. باید حتما معاینه بشوید تا مشخص شود بواسیر یا هموروئید است. فشار برای خارج کردن نوزاد در حین زایمان طبیعی نیز می‌تواند هموروئید را بدتر کند. به علاوه داشتن اضافه وزن هم می‌تواند منجر به بواسیر شود. باید مواد خوراکی ملین که شکم را شل می کند، مانند : آب زیاد، آلو، انجیر و … استفاده کنید، غذاهای غنی از فیبر، از جمله غلات سبوس دار، میوه ها و سبزیجات مصرف کنید تا زایمان کنید و فشار کم بشود. نی نی بان

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-07 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :