۸ نکته برای بهتر بوسیدن (آموزش بوسیدن)

۸ نکته برای بهتر بوسیدن (آموزش بوسیدن) زناشویی

در این مطلب به موضوع آموزش بوسیدن پرداخته ایم.

بوسیدن یک امری طبیعی و ساده می باشد اما برای تاثیرگذاری هرچه بیشتر بوسه هایتان لازم است نکات مربوط به بوسیدن را بدانید.اگر می خواهید برای اولین بار معشوق خود را ببوسید و نمی دانید چگونه بوسه ای مملو از احساس به او دهید در ادامه همراه با نیک صالحی شوید تا آموزش بوسیدن را بخوانید.

آموزش بوسیدن

۱– منتظر وضعیت مناسب باشید.
تماس چشمی، وضعیت دست‌ها و نحوه‌ی قرار گرفتن سرها نسبت به هم را بسنجید و موقعیت مناسب را به دست
آورید.۲– زودتر کار را تمام کنید.
منتظر ماندن فقط لحظات را سردتر و بی‌لطافت‌تر خواهد کرد.۳– تماس چشمی را در هنگام نزدیک شدن حفظ کنید.
سعی کنید تا لحظه‌ی تماس لب‌ها چشمانتان را نبندید.۴– کمی سرتان را به یک سو بچرخانید تا هنگام نزدیک شدن و بوسیدن بینی‌هایتان به هم نخورد و باعث
خراب شدن ملاقاتتان نشود.

۵– لب‌هایتان را با ملایمت روی لب‌های معشوقتان فشار دهید.
فعلا سعی نکنید دم را بمکید.

۶– خودتان را رها کنید.
به چشم‌های معشوقتان نگاه کنید.
اگر دیدید او به شما نگاه نمی‌کند بهتر است ادامه ندهید.

۷– پس از بوسه‌ی اول ، معشوقتان را دوباره ببوسید.
برای بوسه‌های بعدی آزادی عمل و راحتی و بیشتری دارید در نتیجه لذت بیشتری هم خواهید برد.

۸– با بوسه‌هایتان بدن معشوقتان را کاوش کنید.
به نرمی و با لطافت گردن،‌ گوش‌ها و مژگان او را ببوسید.
حالا دیگر باید حال بهتری داشته باشید از این به بعد دیگر خودتان می‌دانید چگونه ببوسید و کجاها را مورد
نوازش و بوسه قرار دهید.

آموزش بوسیدن

بوسیدن

بد نیست بدانید چطور یک لب گرفتن عاشقانه را باید تجربه کرد؟

برای اینکه بتوانید طعم و لذت یک لب گیری عاشقانه را تجربه کنید باید ابتدا اصول لب دادن و لب گرفتن را بلد باشید. اگه بار اولتونه لب میگیرید حتما بیاد داشته باشید که هیجانزده نشید . احتمالا در اولین تجربه لب گیری حس میکنید لباتون بی حس شده و باد کرده است . نگران نشید زود فرو کش میکنه و البته باید بگم که تجربه اولین لب گرفتن از عشق تان فراموش نشدنی است .آروم لب بگیرید . هیجانزده نشید فقط به بوسه های کوچک اکتفا کنید .

دهان تان را زیاد باز نکنید لب طرف مقابل تون را میک نزنید چون بلد نیستید و احتمالا دردش میاد . میتونید مثل خوردن بستنی چوبی فقط لب هایتان باز کنید و بذارید رو لب عشق تان و آروم ببندید . شما هنوز به اون درجه نرسیدید که بخواید از زبونتون استفاده کنید چون ممکنه تو ذوق بخوره و باید تمرین بیشتری بکنید . هر از گاهی گوشه های لبشو ببوسید . میتونید واسه تحریک بیشتر لباتون رو بذارید رو هم جوری که بتونید باهم حرف هم بزنید و لب هاتون بهم بخوره . اگه بار اولتون نیست که لب میگیرین که فقط یکی دو نکته میگم و بحثو تموم میکنم . شما قبلا لب گرفتید و میدونید چی به چیه .

آموزش بوسیدن و مکیدن لب ها

مکیدن لب هارو امتحان کنید . سفت و سخت ممکنه خوشتون بیاد و خوشش بیاد . فرنچ کیس یا لب گیری فرانسوی که اگه بتونید درست اجراش کنید شاید یه ربع یا بیشتر وقت تون رو بگیره و به این صورت هست که هر دو نفر دهنشون رو باز میکنن و زبان هایشان را بهم می مالند. معمولا وقتی افراد این نوع لب گیری عاشقانه رو انجام میدن خیلی هیجانزده میشن و به سرعت لب هااشون رو بهم گره میزنن و با ولع لب همدیگرو میخورن و به سرعت حشری میشن و میرن سراغ سکس . ولی در واقع نمیدونن چی رو از دست میدن و چه لذتی رو از خودشون دریغ میکنن .

خیلی آروم و عاشقانه لب بازی کنید و سپس دهان تان را باز کنید دوتایی و زبون رو بفرستید داخل . خیلی زود زبون شریک جنسی تان را پیدا خواهید کرد و تازه اصل کاری شروع میشه . چشمها رو ببندید و تموم توجه خود را به همسرتان بدهید . زبان تان را آروم روی زبان عشق تان بکشید و دور دهان او بجرخانید و هیکل شریک جنسی تان رو تجسم کنید رو بدنش دست بکشید و سعی کنید در پوزیشن سکسی مناسبی قرار داشته باشید و راحت باشید تا مجبور نشید زود به زود پوزیشن لب گیری عاشقانه را عوض کنید .

parsianforum.com – ساعدنیوز

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2021-04-25 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :