درمان سینوزیت با آناناس

درمان سینوزیت با آناناس پزشکی

ترب کوهی به رفع عفونت از مجرای بینی کمک می‌کند. حاوی سولفور است و به عنوان آنتی‌بیوتیک طبیعی کار می‌کند.به همین دلیل برای درمان سینوزیت مصرف این گیاه توصیه می شود.

ممکن است برخی افراد دچار بیماری سینوزیت در ناحیه صورت شوند و بلافاصله برای درمان آن به پزشک مراجعه کنند و با تجویز داروهای دکتر بهبود یابند.اما بهتر است قبل از پیشرفت این بیماری با روشهای طبیعی و سنتی در خانه درمان شود.در این قسمت روش استفاده از آناناس برای درمان سینوزیت را قرار داده ایم.می توانید برای آشنایی با راههای درمان این بیماری ما را در سایت نیک صالحی دنبال کنید.

درمان سینوزیت با آناناس

درمان سینوزیت با آناناس , بروملین موجود در آناناس قادر است که ترشحات بینی،
سینوزیت یا برونشیت را روان کرده و باعث دفع آن ها شود.
نتایج پژوهش ها نشان می دهد افرادی که به مدت ۶ روز بروملین دریافت کرده اند ۸۳ درصد راحت تر
توانسته اند از شر التهاب های موجود در مجاری تنفسی شان خلاص شود.
همچنین بروملین موجود در آناناس باعث التیام زخم ها می شود، زیرا جریان خون را بیشتر می کند و
به این ترتیب باعث می شود که مواد مغذی سریع تر به زخم ها برسد.
پس زمانی که جراحتی داشتید، خوردن آناناس را فراموش نکنید.

درمان سینوزیت

درمان بیماری سینوزیت با آناناس

بیش تر بدانید : راههای درمان خانگی سینوزیت

فلفل قرمز :  یکی از مؤثرترین درمان‌های خانگی برای باز کردن مجرای بینی است. علاوه براین فلفل قرمز سیستم ایمنی را تحریک می‌کند و التهاب را کاهش و جریان خون را بهبود می‌بخشد. به این منظور یک قاشق چایخوری پودر فلفل را در یک فنجان آب گرم حل کنید و دو تا سه بار در روز بنوشید. می‌توانید یک قاشق چایخوری عسل هم به آن بیافزاید. این درمان را به مدت چند روز تا بهبود کامل ادامه دهید.

پیاز : به عنوان یک ماده ضدالتهاب بسیار قوی برای سینوس‌ها کار می‌کند. علاوه بر این حاوی سولفور است که ضد باکتری و قارچ است. به این منظور یک پیاز را خورد کنید و در یک ظرف آب جوش بریزید و به مدت ۵ دقیقه بجوشانید، و بخار آن را به مدت ۵ دقیقه تنفس کنید. سپس محلول را صاف کنید و بنوشید. این درمان را چند بار در روز و به مدت یک هفته انجام دهید تا التهاب سینوس‌ها کاملاً از بین برود.

برنا و پارسی طب

ماهی پرنده رو از نزدیک دیده بودید
ترفندهای فوق العاده برای تزئین سبزیجات
تاریخ بروزرسانی : 2019-08-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :