چنانچه می خواهید اطلاعات وسیعتری از گوشی همراه بدست آورید پس +تصویر

چنانچه می خواهید اطلاعات وسیعتری از گوشی همراه بدست آورید پس +تصویرموبایل و کامپیوتر

– آیا می دانستید که برای در دسترس نبودن میتوانید از فویل آلومینیوم استفاده کنید و آن را دور گوشی همراه بپیچید یعنی گوشی را با آن بسته بندی کنید؟

گوشی همراه دسترس نبودن گوشی همراه ۱- آیا می دانستید که برای در دسترس نبودن میتوانید از فویل آلومینیوم استفاده کنید و آن را دورگوشی همراه بپیچید یعنی گوشی را با آن بسته بندی کنید؟ ۲- آیا می دانستید که در صورت استفاده از تصاویر متحرک در Background گوشی مصرف باطری فوق العاده بالا می رود؟ ۳- آیا می داسنتید که نصب و پاک کردن برنامه ها در موبایل هیچ ضرری برای گوشی ندارد , و فقط در طولانی مدت باعث انباشته شدن فایلهای کوچکی از هر, برنامه در گوشی می شود که با مستر ریست کردن گوشی قابل حل می باشد؟ ۴- آیا می دانستید در گوشی های ۶۶۰۰ نمی تونید فایل Mp3 رو برای زنگ گوشی انتخاب کنید؟ ۵- آیا می داسنتید برای گوشی های ۶۶۰۰ هدفون وجود ندارد؟ گوشی همراه ۶- آیا می داسنتید که هیچ برنامه ای برای رادیو در گوشی های ۶۶۰۰ وجود ندارد.

برای رادیو گوشی همراه باید مجهز به تیونر سخت افزاری باشد, و چون در گوشی ها این قطعه سخت افزاری وجود ندارد, پس نمیتوان از برنامه ای برای رادیو استفاده کرد؟

آنتی ویروس گوشی همراه

۷- آیا می دانستید که به انتخاب مردم امریکا بهترین آنتی ویروس می باشد, که قابلیت آپدیت شدن و حذف ویروس را دارد و نسبت, به آنتی ویروسهای دیگر مصرف باطری را کمتر بالا می برد؟ ۸- آیا می دانستید با نگه داشتن کلید منو , تمامی برنامه های در حال اجرا نمایان می شود و با انتخاب دکمه C برنامه مورد نظر بسته می شود؟ گوشی همراه ۹- آیا می دانستید درحالتی که صفحه کلید قفل است , بدون اینکه لازم باشد قفل صفحه کلید را باز کنید , با فشردن کلید on/off می توانید لامپ صفحه نمایش را روشن کنید, تا مثلا ساعت را ببینید یا وضعیت باتری گوشی را چک کنید؟ ۱۰- آیا می دانستید برای شارژ باطری بهتر است که گوشی را خاموش کرده و بعد شارژ کنیم؟ سایت آفتاب نیوز

تاریخ بروزرسانی : 2017-01-28 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو