تصاویری از نسخه ۲۰۱۸ گوشی نوکیا ۶ منتشر شد

تصاویری از نسخه ۲۰۱۸ گوشی نوکیا ۶ منتشر شدموبایل و کامپیوتر

گوشی نوکیا ۶ , از آن‌جای‌که در این تصویر و در پنل جلویی مکانی برای قرارگیری سنسور اثر انگشت وجود ندارد، به‌نظر می‌رسد نوکیا این حسگر را به قاب پشتی و زیر دوربین اصلی منتقل کرده است

انتشار تصاویر نسخه ۲۰۱۸ گوشی نوکیا ۶

گوشی نوکیا ۶ , به‌تازگی در یک خبر اعلام کردیم که جانشین گوشی نوکیا ۶ در دیتابیس TENAA رویت شد؛ همان مرجعی که هر اسمارت‌فونی قبل از ورود به بازار چین باید تاییدیه‌های آن را کسب کند.
با آن‌که در اطلاعات اولیه این هندست چیز زیادی وجود نداشت, اما اخیرا تنا تصاویر جدیدی از نسخه ۲۰۱۸ گوشی نوکیا۶ را به صفحه مربوط به این دیوایس اضافه کرد.

تصاویر جدیدی از نسخه ۲۰۱۸ گوشی نوکیا ۶

گوشی نوکیا ۶

تصاویر جدید از نسخه ۲۰۱۸ گوشی نوکیا ۶

با توجه به این تصاویر باید گفت که گوشی جدید نوکیا از صفحه نمایشی با نسبت تصویر ۱۸ به ۹ برخوردار است.
از آن‌جای‌که در این تصویر و در پنل جلویی مکانی برای قرارگیری سنسور اثر انگشت وجود ندارد, به‌نظر می‌رسد نوکیا این حسگر را به قاب پشتی و زیر دوربین اصلی منتقل کرده است.
گوشی نوکیا ۶

انتشار تصاویر نسخه ۲۰۱۸ گوشی نوکیا ۶

بخش جلویی این هندست عموما توسط صفحه نمایش اشغال شده اما حاشیه‌هایی برای قرارگیری اسپیکر تماس, دوربین سلفی و لوگوی نوکیا در بالای نمایشگر مشاهده می‌شود.
در این تصاویر حاشیه‌های اندکی را در طرفین نمایشگر می‌بینیم که وجود آن احتمالا به دلیل استفاده از پنل‌های کشیده و بلندتر است.
گوشی نوکیا ۶

تصاویر گوشی نوکیا ۶

گوشی نوکیا ۶

انتشار تصاویر جدید گوشی نوکیا۶

این دیوایس از یک دوربین بهره برده و نگاه دقیق به طراحی و نحوه چینش دوربین آن, شباهت نوکیا ۶ جدید به گوشی نوکیا ۵ را نشان می‌دهد.
به‌علاوه در این تصاویر نوارهای متمایز شده آنتن را در بالا و پایین این قاب و قالب نارنجی رنگ و بیضی شکل دور دوربین اصلی را در پنل پشتی نسخه ۲۰۱۸ گوشی نوکیا۶ می‌بینیم.
با آن‌که اطلاعات دیگری درباره این دیوایس وجود نداشته اما حدس زده می‌شود جنس بدنه آن همانند گذشته از آلومینیوم باشد.
آی تی رسان

همچنین بخوانید :  اولین تصاویر از گوشی Nokia 8 Sirocco؛ پرچمدار اندرویدی از تبار فنلاند
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-13 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو