تصاویر منتشر شده از سامسونگ گلکسی S9 پلاس

تصاویر منتشر شده از سامسونگ گلکسی S9 پلاسموبایل و کامپیوتر

گلکسی S9 پلاس , دو کمپانی سامسونگ و اپل به‌دلیل جذابیتی که برای کاربران در سراسر جهان دارند، بیشتر مورد لطف و عنایت افشا کنندگان اطلاعات قرار می‌گیرند

تصاویر سامسونگ گلکسی S9 پلاس

به تازگی تصاویری از یکی از پرچم‌داران آینده سامسونگ یعنی گلکسی S9 پلاس منتشر شده که این گوشی را در رنگ‌های مختلف و جذاب و هم‌چنین مجهز به دوربین دوگانه نشان می‌دهد.
انتشار مشخصات و تصاویر گوشی‌های هوشمند چند ماه قبل از رونمایی رسمی کم‌کم در حال تبدیل شدن به یک سنت در دنیای فناوری است.
دو کمپانی سامسونگ و اپل به‌دلیل جذابیتی که برای کاربران در سراسر جهان دارند, بیشتر مورد لطف و عنایت افشا کنندگان اطلاعات قرار می‌گیرند؛ بر همین اساس به تازگی تصاویری از یکی از دو پرچم‌دار آینده شرکت سامسونگ گلکسی S9پلاس با قاب‌های رنگی مختلف منتشر شده است.

 دوربین دوگانه گلکسی S9 پلاس

گلکسی S9 پلاس

گلکسی S9 مجهز به دوربین دوگانه

گلکسی S9پلاس که در واقع نسخه بزرگتر گلکسی S9 است, برخلاف نسل قبلی سری گوشی‌های اس یعنی گلکسی S8 پلاس که مشخصات کاملا مشابهی با بردار کوچکترش گلکسی S8 داشت, این بار قرار نیست این اتفاق برای نسخه نهم این سری گوشی‌ها تکرار شود و آن‌طور که از اخبار و شایعات برمی‌آید, گلکسی S9 پلاس گوشی کاملا متفاوتی با گلکسی S9 خواهد بود.
گلکسی S9‌پلاس مانند گلکسی نوت ۸ به دوربین اصلی دوگانه مجهز خواهد بود که به‌صورت عمودی قرار دارد؛ آن‌طور که از اخبار به نظر می‌آید گلکسی S9 این ویژگی را نخواهد داشت.
طبق تصاویر و اطلاعات منتشر شده در کنار لنز دوگانه گلکسی S9 پلاس فلاش و حسگر ضربان قلب قرار گرفته و زیر آنها نیز سنسور اثر انگشت تعبیه شده است.
گلکسی S9 پلاس

گوشی‌ هوشمند گلکسی S9

تغییر در مکان قرارگیری سنسور اثر انگشت احتمالا رضایت بسیاری از کاربران را به همراه خواهد داشت, چرا که اکثر کاربران سامسونگ از کثیف شدن لنز هنگام استفاده از سنسور اثر انگشت اظهار گلایه‌مندی کرده اند.

همچنین بخوانید :  تصاویر رسمی سامسونگ گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس منتشر شد

قاب های رنگی گلکسی S9 پلاس

گلکسی S9 پلاس

قاب پشتی گلکسی S9پلاس

تصاویر منتشر شده بیشتر بر روی قاب پشتی گلکسی S9پلاس تمرکز دارد و نمای جلویی را به‌درستی نشان نمی‌دهد؛ با این‌حال به نظر می‌رسد نسبت تصویر ۱۸٫
۵:۹ برای این گوشی در نظر گرفته شده و حاشیه‌های صفحه‌نمایش کم‌تر از مدل قبلی است.
این تصاویر همچنین خبر از قاب‌های رنگارنگ و متنوعی دارند که احتمالا تنوع رنگ بالایی از گلکسی S9پلاس را نوید می‌دهد.
گلکسی S9 پلاس

قاب‌های رنگارنگ و متنوع گلکسی S9

گلکسی S9 پلاس از آخرین نسخه پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۸۴۵ بهره گرفته و شنیده ها حاکی از آن است که باید منتظر رونمایی از این گوشی و گلکسی S9 در جریان نمایشگاه MWC 2018 بارسلونا نیز باشیم.
کلیک و مشرق

تاریخ بروزرسانی : 2017-12-30 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو
جایگزین بوتاکس آمد