پرفروش ترین گوشی موبایل جهان در سال ۲۰۱۶ + تصاویر

پرفروش ترین گوشی موبایل جهان در سال ۲۰۱۶ + تصاویرموبایل و کامپیوتر

پرفروش ترین گوشی موبایل ، گوشی آیفون ۶ اس اپل توانست با پشت سر گذاشتن رقیب قدرتمندی همچون گلکسی اس ۷، عنوان پرفروش ترین اسمارت فون را در سه ماهه ..

پرفروش ترین گوشی موبایل پرفروش ترین گوشی موبایل , گوشی آیفون ۶ اس اپل توانست با پشت سر گذاشتن رقیب قدرتمندی همچون گلکسی اس ۷, عنوان پرفروش ترین اسمارت فون را در سه ماهه منتهی به ماه ژوئن از آن خود کند.

گوشی هوشمندی که در مقایسه با آیفون ۶

گوشی هوشمند ی که در مقایسه با آیفون ۶, تغییرات محسوسی , را در هر دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری به خود دید, و علاوه بر عملکردی بهتر, از ویژگی های بارز دیگری همچون , سنسور اثر انگشت سریع تر, پردازنده قوی تر و دوربین بهتر بهره می برد.
در سه ماهه منتهی به ماه ژوئن ۲۰۱۶, گوشی آیفون SE , کمپانی اپل با کسب ۵ درصد از سهم فروش گوشی های هوشمند, در جهان در رده سوم ایستاد و این در حالیست که این گوشی, بالاتر از خود اسمارت فون های گلکسی اس ۷ و آیفون ۶ اس را, می بیند که به ترتیب سهم ۹ و ۱۱ درصدی , از این بازار را از آن خود کرده و در رده های دوم و اول جای گرفتند.
پرفروش ترین گوشی موبایل

همچنین بخوانید :  با این روش ها ازهک شدن تلفن های هوشمند جلوگیری کنید+عکس
نکته جالب پرفروش ترین گوشی موبایل

نکته جالب در این آمار, قرار گرفتن آیفون SE در رده سوم این, رده بندیست که در آغازین روزهای عرضه با استقبال مورد انتظار, کمپانی اپل رو به رو نشد و نگرانی اهالی کوپرتینو را به دنبال داشت.
اسمارت فونی که ۴۰۰ دلار قیمت دارد و بسیاری از کاربران, لقب نسخه مینی آیفون ۶ اس را به آن داده اند.
پرفروش ترین گوشی موبایلحال با توجه به در پیش بودن مراسم معرفی آیفون های جدید, برآوردهای این موسسه تحلیلی حاکی از این است که, حدود ۲۹ درصد از دارندگان گوشی های آیفون ۶ و ۶ پلاس, تمایل به ارتقای گوشی خود بهگوشی های سری آیفون ۷ را دارند, و باید منتظر ماند و دید که آیا این گوشی ها می توانند, در رقابت با اسمارت فون جدید و پرطرفدار گلکسی نوت ۷, باری دیگر برند اپل را بالاتر از سایر برندها , قرار دهند یا خیر.
سایت جدید

تاریخ بروزرسانی : 2017-03-11 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو