هوآوی میت ۱۰ پرو گل سر سبد نمایشگاه CES 2018

هوآوی میت ۱۰ پرو گل سر سبد نمایشگاه CES 2018موبایل و کامپیوتر

هوآوی میت ۱۰ پرو , هوآوی در CES 2018 همکاری تجاری خود با چند شرکت صاحب نام را رسانه ای کرد که از این جمله می توان به همکاری هوآوی با برند محصولات لوکس مونت بلان اشاره کرد.

هوآوی میت ۱۰ پرو

هوآوی میت ۱۰ پرو  ,هوآوی در نمایشگاه CES 2018 حضور فعالی داشت.
این حضور در سایه عرضه گوشی های جدید سری Mate 10 و موفقیت اخیر این سری از گوشی های پرچم دار در بازارهای جهانی, مورد استقبال چشمگیر بازدید کنندگان CES 2018 قرار گرفت.
ریچارد یو, مدیر عامل هواوی در سخنرانی خود در این نمایشگاه گفت: هواوی رشد قابل توجهی در بازارهای جهانی داشته است و تلاش هوآوی این است که این رشد در بازارهایی مانند بازار آمریکا نیز ادامه دار باشد.
هواوی قصد دارد به زودی عرضه محصولات خود را در فروشگاه های آنلاین بزرگ آمریکا مانند Best Buy, Amazon, Newsegg و غیره توسعه دهد و با توجه بیشتری به بازار آمریکا به جنگ با رقبای خود در بازار گوشی های هوشمند بپردازد.

معرفی هوآوی میت ۱۰ پرو در نمایشگاه

هوآوی در CES 2018 همکاری تجاری خود با چند شرکت صاحب نام را رسانه ای کرد که از این جمله می توان به همکاری هوآوی با برند محصولات لوکس مونت بلان (Mont Blanc) اشاره کرد.
این برند به زودی یک کیس چرمی ویژه برای گوشی HUAWEI Mate 10 Pro که به رنگ مشکی است به بازار چین عرضه خواهد کرد.
به علاوه HUAWEI در CES 2018 همکاری تجاری خود با دو شرکت IMAX و Xerpi در حوزه توسعه تکنولوژی های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی VR/AR را نیز اعلام نمود.
بر همکاری پیشین و مسبوق به سابقه هواوی با پورشه دیزاین (PORSCHE DESIGN) هم در این نمایشگاه همچنان تاکید شد.
حضور هواوی در CES 2018 مورد توجه رسانه های تخصصی حوزه تلفن همراه هم قرار گرفت و از این حیث هوآوی موفق به دریافت چند نشان ارزشمند در CES 2018 از این رسانه های تخصصی گردید که در ادامه به سه نمونه از آنها اشاره می شود: Tech Radar گوشی Huawei Mate 10 Pro را به عنوان بهترین گوشی هوشمند یا Best Smart Phone نمایشگاه معرفی کرد.

هوآوی میت 10 پرو

بهترین گوشی هوشمند یا Best Smart Phone

همچنین Android Central گوشی Huawei Mate 10 Pro را به عنوان انتخاب برتر یا Top Pick نمایشگاه CES 2018 معرفی کرد.
هوآوی میت 10 پرو

انتخاب برتر یا Top Pick

به علاوه Android Police هم گوشی Huawei Mate 10 Pro را به عنوان یکی از بهترین محصولات نمایشگاه یا Best of CES انتخاب و معرفی نمود.
هوآوی میت 10 پرو

یکی از بهترین محصولات نمایشگاه یا Best of CES

کلیک

تاریخ بروزرسانی : 2018-01-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو