هدبند هوشمندی که استرس را کنترل میکند+تصاویر

هدبند هوشمندی که استرس را کنترل میکند+تصاویرموبایل و کامپیوتر

هدبند هوشمندی که استرس را کنترل میکند+تصاویرReviewed by Nevisande on Jun 21Rating: هدبند هوشمند استرس تبدیل به یکی از یاران همیشگی انسان های عصر امروزی شده تا جایی که برخی برای غلبه بر این حس به مصرف داروهای آرامش بخش روی می آورند. این موضوع در حالی است که فناوری در سال های اخیر به […]

هدبند هوشمندی که استرس را کنترل میکند+تصاویرReviewed by Nevisande on Jun 21Rating:

هدبند هوشمند

استرس تبدیل به یکی از یاران همیشگی انسان های عصر امروزی شده تا جایی که برخی برای غلبه بر این حس به مصرف داروهای آرامش بخش روی می آورند.

این موضوع در حالی است که فناوری در سال های اخیر به کمک انسان ها شتافته تا زندگی بهتری را برای آنها رقم بزند.

هدبند هوشمندی که استرس را کنترل میکند

گجت های بسیاری برای کنترل و مدیریت استرس تولید و روانه بازار فناوری شده اند که از میان آنها می توان به ساعت, دستبند و همینطور هدفون های هوشمندی را نام برد که این امکان را در اختیار کاربرانشان قرار می دهند.

اکنون گجت جدید و متفاوتی با همین قابلیت تولید و عرضه شده که می تواند سودمند و مفید باشد.

محققان امریکایی موفق به ساخت هدبند متفاوتی به نام Muse شده اند که به کنترل امواج مغزی کاربر پرداخته و واکنش های متفاوتی را در برابر استرس وارد شده به شخص بروز می دهد.

همچنین بخوانید :  گوشی ها و گجت های فوق العاده ای که ساخت گوگل هستند+تصاویر

هدبند Muse می تواند نقش متفاوتی در مدیریت و همینطور کنترل استرس ایفا کند.

هدبند هوشمندی که استرس را کنترل میکند

از قابلیت های هدبند Muse می توان به مجهز بودن به هفت حسگر EEG را نام برد که هر گونه فعالیت الکتریکی نامرتب در مغز را شناسایی و اطلاعات را به نرم افزاری که روی اسمارت فون ها نصب می شود, ارسال می کند.

گجت Muse با نرم افزاری که Calm نامیده می شود و باید روی اسمارت فون یا تبلت ها نصب شود, ارتباط برقرار می کند و به کاربرانش اجازه می دهد تا از وضعیت خود اطلاع پیدا کنند.

این نرم افزار از قابلیت نصب بر پلتفورم های اندروید و iOS را برخوردار است.

مخترعان گجت Muse معتقدند استفاده طولانی مدت از اینگجت می تواند در آرامش و همینطور تمرکز بیشتر کاربران نقش به سزایی را ایفا کند.

مهر

تاریخ بروزرسانی : 2016-06-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو