نوکیا۶ پرطرفدارترین گوشی بین خریداران دنیای فناوری+تصاویر

نوکیا۶ پرطرفدارترین گوشی بین خریداران دنیای فناوری+تصاویرموبایل و کامپیوتر

اولین گوشی هوشمندی که شرکت HDM Global آن را با برند نوکیا تولید کرده، نوکیا ۶ نام دارد، این گوشی که اوایل ماه جاری میلادی رونمایی شد.

نوکیا۶ پرطرفدارترین گوشی بین خریداران دنیای فناوری

اولین گوشی هوشمندی که شرکت HDM Global آن را با برند نوکیا تولید کرده, نوکیا ۶ نام دارد, این گوشی که اوایل ماه جاری میلادی رونمایی شد, به مشخصات و ویژگی‌های یک پرچمدار مجهز نشده و در گروه گوشی های میان رده جای می‌گیرد.

با این حال استقبال کاربران از این گوشی اندرویدی جدید بسیار بالا بوده است.

هفته گذشته خواندیم که تنها در عرض ۲۴ ساعت, ۲۵۰ هزار سفارش خرید برای نوکیا ۶ به ثبت رسیده, و اکنون این میزان سفارش به مرز یک میلیون بار رسیده است.

با نیک صالحی همراه باشید.

نوکیا 6این اخبار جدید نشان می‌دهد که تمامی کاربران به دنبال یک گوشی پرچمدار فوق پیشرفته نیستند , و تنها چند روز پیش از آغاز فروش Flash Sale, میزان تقاضای کاربران برای خرید نوکیا ۶ به مرز یک میلیون نزدیک شده است.

این کاربران باید برای ثبت سافرش خود مبلغ ۹ دلار را پرداخت کنند و پس از تکمیل فرآیند خرید, این ۹ دلار از قیمت ۲۴۵ دلاری کلی گوشی کسر می‌شود.

البته باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه تعداد از این یک میلیون کاربر فریند خرید خود را تکمیل می‌کنند.

اما این میزان سفارش می‌تواند نشانه خوبی باشد به این معنی که برند نوکیا حتی با وجود عدم حضور فعال در بازار گوشی های هوشمند , طی چند سال گذشته, هم چنان اعتماد و توجه کاربران را جلب می کند.

البته نوکیا و HMD Global آن دسته ازکاربرانی که به خرید گوشی‌های پرچمدار علاقه دارند را ناامید نخواهند کرد, و انتظار می‌رود که در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ شاهد معرفی گوشی‌های اندرویدی متنوع‌تری با برند نوکیا باشیم.

تک شات

تاریخ بروزرسانی : 2017-01-18 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو