معایب های استفاده از تلفن همراه را بیشتر بشناسیم + تصاویر

معایب های استفاده از تلفن همراه را بیشتر بشناسیم + تصاویرموبایل و کامپیوتر

معایب های استفاده از تلفن همراه که تقریبا می توان گفت این روزها کمتر کسیت که گوشی موبایل نداشته باشد. و ناخواسته درگیرمضرات و معایب آن نباشد

معایب های استفاده از تلفن همراه

معایب های استفاده از تلفن همراه که تقریبا می توان گفت این روزها کمتر کسیت که گوشی موبایل نداشته باشد.
و ناخواسته درگیرمضرات و معایب آن نباشد.
حال قصد داریم ۴ معایب استفاده از تلفن همراه را خدمتتان ارائه کنیم که پیشنهاد می دهیم حتما تا آخر مطلب را بخوانید.

◦اعتیاد به تلفن همراه از معایب های استفاده از تلفن همراه

همانطور که می دانید مسئله ی اعتیاد به موبایل یک موضوع, مهم تلقی می شود و در کشور های مختلف کلینیک های مختلفی برای این ترک اعتیاد ساخته شده است.
هر روزی که می گذرد به تلفن همراه وابسته تر می شویم, و اگر چند ساعت گوشی را نداشته باشیم نگرانی هایی به سمت, ما خواهد آمد که باعث می شود انسان دچار ناراحتی شود.
از نظر روانپزشکی نباید انسان خود را به گوشی تلفن خود وابسته کند, چون باعث می شود در خیلی از روابط های اجتماعی و خانوادگی به مشکل بزرگی بر بخورد.
معایب های استفاده از تلفن همراه

۵ ◦مفقود شدن گوشی و لو رفتن اطلاعات محرمانه:

نگه داشتن همه نوع اطلاعاتی بر روی گوشی های موبایل خوب است, و این کمک می کند که شما بتوانید براحتی به اطلاعات و یا تصاویر شخصیتان دست پیدا کنید.
اما تابحال به این فکر کردید که اگر روزی گوشی شما مفقود شود, آن وقت چی؟ یا اگر گوشیتان سرقت شد اطلاعات شخصی , شما به خطر بزرگی می افتد.
فقط اطلاعات شخصی هر فرد, تصاویر یا ویدیو های شخصی آن نیست ممکن است اطلاعات بانکی , موضوعات محرمانه و گفتگو های خصوصی در ایمیل و … هم اگر لو رود ممکن است به شما یا یک شرکت بزرگ خسارت بزرگی, وارد کند که این مشکل بزرگ را فقط گوشی تلفن همراه می تواند , بسازد.
معایب های استفاده از تلفن همراه

معایب های استفاده از تلفن همراه◦حواس پرتی:

یکی از مهمترین عامل های ناشی از تصادف های مختلف استفاده, از گوشی همراه در موقع رانندگی می باشد که در کشور های مختلف , این موضوع خلاف قوانین می باشد.
برای همه, ما پیش آمده است که نیاز است یک پیامک فوری ارسال کنیم , پیامک را بخوانیم یا به شخصی تماس بگیریم اما این موضوع, باعث حواس پرتی ما می شود که ممکن است خسارات یا, مشکلات مختلفی را ایجاد کند.
این موضوع ممکن است, به کشته شدن افراد هم برسد که متاسفانه روزانه خیلی, از این موارد را می بینیم.
معایب های استفاده از تلفن همراه معایب های استفاده از تلفن همراه

◦ایجاد مشکلات فردی:

در شبکه های اجتماعی مختلف ممکن است هر شخصی, یک صفحه داشته باشد یا در آن عضو باشد, اما با اینکه همه می دانند این شبکه های مجازی قابل اطمینان نیست , باز ممکن است فریب کاربران دیگران بخورند یا از آنها کلاه برداری های, مختلف شود که مشکل بزرگی که هست اینکه, در این موارد شبکه ها قابل پیگیری نیست و اگر از فردی, کلاه برداری شود دیگر راهی برای پیدا کردن آن شخص وجود ندارد.
معایب های استفاده از تلفن همراهاین یکی از مثال های ایجاد مشکلات فردی بود , و می توان مشکلات بسیاری دیگر را مثال زد که باعث هنجار, در شخص و یا در اجتماع خواهد شد.
سایت ویندوز سنتر

تاریخ بروزرسانی : 2017-03-02 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو