عرضه گلکسی نوت ۱۰ در سال ۲۰۱۹

عرضه گلکسی نوت ۱۰ در سال ۲۰۱۹موبایل و کامپیوتر

یکی از بارزترین خصوصیات پرچمدار جدید سامسونگ صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی این گوشی است که در نوع خود بینظیر است

شرکت سامسونگ یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند در جهان است که هر ساله گوشی های زیادی را روانه بازار می کند. گوشی جدید و پرچمدار این برند یعنی گلکسی نوت ۱۰ در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد که در ادامه در نیک صالحی درباره این محصول صحبت خواهیم کرد

معرفی گلکسی نوت ۱۰

گلکسی نوت ۱۰ یکی از پرچمداران برند سامسونگ در سال ۲۰۱۹ خواهد بود. این کمپانی مشهور در سال آینده میلادی قصد دارد سه گوشی هوشمند پرچمدار را به عنوان سری اس گوشی های خود در کنار گوشی هوشمند گلکسی نوت ۱۰ روانه بازار فروش کند. تمام گوشی های پرچمدار سامسونگ صفحه نمایش های بسیار جالبی خواهند داشت اما همواره گلکسی نوت، جذابیت های بیشتری را برای کاربران دربر داشته است.

گلکسی نوت 10

مشخصات گلکسی نوت ۱۰

پرچمداران کمپانی سامسونگ با چه صفحه نمایش هایی روانه بازار فروش می شوند؟

بر اساس اخبار و شایعات منتشر شده، گوشی هوشمند گلکسی نوت ۱۰، صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی خواهد داشت. این صفحه نمایش، گلکسی نوت ۱۰ را به عنوان بزرگ ترین پرچمدار سامسونگ مطرح می کند. البته پنل اصلی این قاب بسیار یکپارچه طراحی خواهد شد و به هیچ وجه بزرگ بودن این صفحه نمایش آزاردهنده نخواهد بود. به طور کلی، گلکسی نوت ۱۰ شباهت بسیاری به پرچمدار سال گذشته این برند خواهد داشت که بسیار مورد توجه کاربران نیز قرار گرفت.پرچمداران کمپانی سامسونگ با چه صفحه نمایش هایی روانه بازار فروش می شوند؟

گلکسی نوت 10

معرفی گلکسی نوت ۱۰

در کنار صفحه نمایش ۶٫۷۵ اینچی گلکسی نوت ۱۰، نسخه گلکسی اس ۱۰ به اینترنت نسل پنجم مجهز بوده و صفحه نمایش ۶٫۶۶ اینچی دارد. پس از این گوشی هوشمند، گلکسی اس ۱۰ پلاس حضور دارد و صفحه نمایش ۶٫۴۴ اینچی این محصول در ماه های اخیر توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است.

صفحه نمایش گلکسی نوت ۱۰

گلکسی نوت 10

طراحی گلکسی نوت ۱۰

نسخه عادی گوشی هوشمند گلکسی اس ۱۰ سامسونگ که به احتمال زیاد با نام گلکسی اس ۱۰ Edge روانه بازار فروش خواهد شد، صفحه نمایش ۶٫۱۱ اینچی دارد. با توجه به این موضوع می توان دریافت که بیشتر گوشی های پرچمدار سامسونگ با صفحه نمایش بالای شش اینچ روانه بازار فروش می شوند و تقریبا هر کدام از پرچمداران سامسونگ که صفحه نمایش بزرگ تری داشته باشند، قدرتمندتر و گران تر نیز خواهند بود.

در کنار گوشی های هوشمند یاد شده، نسخه لایت گوشی هوشمند گلکسی اس ۱۰ نیز صفحه نمایش ۵٫۷۵ اینچی دارد که در مقایسه با گوشی های دیگر بسیار کوچک تر خواهد بود. به نظر می آید این گوشی هوشمند را بتوان ادامه دهنده گوشی های پرچمدار سامسونگ با پسوند مینی در نظر گرفت. سامسونگ چند سال پیش، نسخه ارزان قیمت پرچمداران خود را با پسوند مینی و امکانات کمتر روانه بازار فروش می کرد.

گلکسی نوت 10

طراحی گلکسی نوت ۱۰

در حال حاضر خبر دیگری در مورد گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ منتشر نشده است و مشخص نیست سامسونگ از چه قابلیت هایی برای ساخت این محصول استفاده می کند یا چه زمانی از این محصول رونمایی خواهد کرد. با این وجود، پرچمداران سری اس ۱۰ سامسونگ روز ۲۰ فوریه به صورت رسمی رونمایی می شوند و این احتمال وجود دارد که در مراسم رونمایی از این گوشی های هوشمند پرچمدار، صحبت هایی از گلکسی نوت ۱۰ نیز مطرح شود.

جزئیات بیشتر درباره گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ با نمایشگری غول پیکر

اطلاعات جدیدی در رابطه با گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ منتشر شده که به اندازه
صفحه نمایش این گوشی هوشمند اشاره می کند.

گلکسی نوت 10

صفحه نمایش گلکسی نوت ۱۰

در سال های گذشته شاهد عرضه سالانه ۳ پرچمدار از سوی شرکت سامسونگ بودیم.
به نظر می رسد این استراتژی در سال آینده تغییر کند. این کمپانی کره ای سال آینده
میلادی از ۴ گوشی از سری گلکسی اس ۱۰ به همراه گلکسی نوت ۱۰ رونمایی می کند.

بر اساس اطلاعات جدیدی که از سوی Ice Universe در اختیار رسانه ها قرار گرفته،
ابعاد صفحه نمایش پرچمداران آینده سامسونگ مشخص می شود. در این میان
گلکسی نوت ۱۰ به بزرگترین نمایشگر مجهز می شود.

در صورتی که اطلاعات اخیر صحت داشته باشد، گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ با
صفحه نمایش غول پیکر ۶٫۷۵ اینچی از راه می رسد که از گلکسی نوت ۹ بزرگتر است،
البته حاشیه های اطراف نمایشگر آن کاهش پیدا می کند.

گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ

علاوه بر گلکسی نوت ۱۰، ابعاد صفحه نمایش نسخه های مختلف گلکسی S10 نیز مشخص شده است. در این میان نسخه ۵G گلکسی اس ۱۰ به نمایشگر ۶٫۶۶ اینچی مجهز می شود (نسخه ۵G گلکسی S10 به نمایشگر ۶٫۷ اینچی مجهز می شود). علاوه بر این دستگاه، شاهد معرفی سه نسخه دیگر از گوشی های گلکسی S10 نیز خواهیم بود.

گلکسی نوت ۹ سفید رنگ

گوشی گلکسی اس ۱۰ که ظاهرا با نام گلکسی S10 Edge شناخته می شود و گلکسی S10 پلاس، به ترتیب دارای صفحه نمایش ۶٫۱۱ و ۶٫۴۴ اینچی هستند (تماشا کنید: ویدیوی لو رفته از گوشی گلکسی S10 پلاس). در حال حاضر گلکسی اس ۹ پلاس با صفحه نمایش ۶٫۲ اینچی و گلکسی نوت ۹ با صفحه نمایش ۶٫۴ اینچی به فروش می رسند.

ارزان ترین پرچمدار سال آینده سامسونگ، گلکسی اس ۱۰ لایت به نمایشگر ۵٫۷۵ اینچی
مجهز می شود که در مقایسه با دیگر پرچمداران این برند کره ای بسیار کوچکتر به نظر می رسد.

بر اساس شایعات و گزارش ها، گوشی های سری گلکسی اس ۱۰ سامسونگ
در تاریخ ۲۰ فوریه (۱ اسفند) به صورت رسمی معرفی می شود. در رابطه با تاریخ
رونمایی از گوشی گلکسی نوت ۱۰ اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

کالا سودا و کلیک

تاریخ بروزرسانی : 2018-12-29 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو