صندلی هوشمندی که عادات ناسالم نشستن را گوشزد می‌کند+تصویر

صندلی هوشمندی که عادات ناسالم نشستن را گوشزد می‌کند+تصویرموبایل و کامپیوتر

صندلی هوشمندی که عادات ناسالم نشستن را گوشزد می‌کند+تصویرReviewed by Nevisande on May 16Rating: ویژگیهای صندلی هوشمند صندلی هوشمند در دو مدل چوبی و آلومینیومی ساخته شده است چهارپایه‌ هوشمندی که عادات ناسالم نشستن را گوشزد می‌کندمیزها و صندلی‌ها موجب عادات بد نشستن شده و بر سلامتی بدن تاثیر می‌گذارند؛ اکنون شرکت هلندی Zami Life […]

صندلی هوشمندی که عادات ناسالم نشستن را گوشزد می‌کند+تصویرReviewed by Nevisande on May 16Rating:

ویژگیهای صندلی هوشمند

صندلی هوشمند در دو مدل چوبی و آلومینیومی ساخته شده است

 صندلی هوشمندی که عادات ناسالم نشستن را گوشزد می‌کند تصویر

چهارپایه‌ هوشمندی که عادات ناسالم نشستن را گوشزد می‌کندمیزها و صندلی‌ها موجب عادات بد نشستن شده و بر سلامتی بدن تاثیر می‌گذارند؛ اکنون شرکت هلندی Zami Life نوعیصندلی با تجهیزات سنسوردار تهیه کرده که نشستن نادرست را اعلام می‌کند.

این شرکت بر اساس مشکلاتی که منجر به جراحی استخوان می‌شود و تحقیقات مختلف در مورد وضعیت نادرست نشستن و آسیب‌های وارده که عموما با غفلت از آنها آسیب‌هایی به بدن وارد می‌شود این صندلی را طراحی کرده است.

ظاهر خمیده این صندلی موجب فعالیت در زمان نشستن و حرکت بدن مانند یک توپ می‌شود.

ساختار محدب آن بهترین مکان نشستن است و به منحنی ستون فقرات کمک می‌کند.

برای بهبود سلامتی افراد در هنگام نشستن سنسورهایی در چهار پایه آن در نظر گرفته شده که کاربر هنگام اولین نشستن بر روی صندلی اطلاعات جسمی خود را به آن می‌دهد.

از طریق بلوتوث و کنترل توزیع وزن, صندلی با شما ارتباط برقرار می‌کند.

بازخورد این اطلاعات و وضعیت شما در مدت طولانی که بر روی صندلی قرار دارید چه در زمان حرکت بر روی صندلی و چه زمانی که بی‌حرکت هستید و یا در حال استراحت به سر می‌برید ثبت خواهد شد.

این صندلی در دو مدل چوبی (راش, گردو و بلوط) و آلومینیومی ساخته شده که وزن آنها ۳٫۳ کیلوگرم و ۲٫۹ کیلوگرم با ارتفاع ۴۷ و ۵۲ سانتی‌متراست.

ایسنا

تاریخ بروزرسانی : 2016-05-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو