شگفت انگیزترین ربات ۲۰۱۶ +تصاویر

شگفت انگیزترین ربات ۲۰۱۶ +تصاویرموبایل و کامپیوتر

شگفت انگیزترین ربات ۲۰۱۶ +تصاویرReviewed by Nevisande on Jul 9Rating: ربات شگفت انگیز در سال های گذشته شاید حضور ربات ها در بین مردم مخصوصا در ایران تاحدودی دور از ذهن بود , اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که گوشی هوشمند تلویزیون های هوشمند و … همگی به عنوان یک ربات […]

شگفت انگیزترین ربات ۲۰۱۶ +تصاویرReviewed by Nevisande on Jul 9Rating:

ربات شگفت انگیز

در سال های گذشته شاید حضور ربات ها در بین مردم مخصوصا در ایران تاحدودی دور از ذهن بود , اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که گوشی هوشمند تلویزیون های هوشمند و … همگی به عنوان یک ربات در کنار شما بحساب می آید.

امروز یکی از عجیب ترین و کاربردی ترین ربات های موحود در بازار ایران را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

این ربات تولید شرکت ال جی است و نام آن Rolling Bot است.

شگفت انگیزترین ربات

Rolling Bot کاربردی ترین ربات در بازار ایران بحساب می آید این ربات می تواند برای شما کارهای جالبی را انجام دهد شما به کمک این ربات می توانید قبل از حضور در خانه کولر یا اسپلیتر یا هر دستگاه دیگری را که نیاز دارید بدون حضور در خانه روشن کنید .

این باعث می شود شما قبل از حضور در خانه تا ن دستگاه های تهویه مطبوعتان را روشن نمایید.

همچنین بخوانید :  گوشی هوشمند کهنه خود را تبدیل به دوربین‌های امنیتی کنید+تصاویر

رولینگ بات به کمک ساختار بدنه کره مانند و داشتن دو قطعه در کناره هایش می تواند درخانه شما براحتی حرکت کرده و تغییر موقعیت دهد.

مهم ترین عضو بدنه این دستگاه مغز هوشمند آن است که میتواند با اتصال به وای فای مودم شما با گوشی هوشمند شما ارتباط برقرار کند و تمامی عملکرد های مورد نیاز شما را انجام دهد.

زوم تک

تاریخ بروزرسانی : 2016-07-09 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو