شرکت سامسونگ گلکسی اس ۸ امسال معرفی می شود + تصاویر

شرکت سامسونگ گلکسی اس ۸ امسال معرفی می شود + تصاویرموبایل و کامپیوتر

شرکت سامسونگ در کنفرانس های خود در کنگره جهانی موبایل روز نهم فروردین امسال تاریخ معرفی رسمی گلکسی اس ۸ خود را اعلام کرد.

شرکت سامسونگ شرکت سامسونگ در کنفرانس های خود در,کنگره جهانی موبایل روز نهم فروردین امسال ,تاریخ معرفی رسمی گلکسی اس ۸ خود را اعلام کرد.
آیفون ۷ با ضمانت نامه اصلی شرایط ویژه , اخذ مدرک LPI آموزشگاه بین المللی ارژنگ در چند هفته‌ی اخیر, شایعاتی در مورد , زمان معرفی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس ,منتشر شده است.
شرکت سامسونگ

پیش از این شرکت سامسونگ

انتظار,می‌رفت این گوشی‌ هوشمند پرچم‌دار در, جریان برگزاری کنگره‌ی جهانی موبایل امسال معرفی شود؛ اما برخلاف سال‌های قبل سامسونگ تصمیم گرفت , این محصول را در زمان دیگری معرفی کند.
در شایعات مختلف به زمان معرفی, گلکسی اس ۸ اشاراتی شده؛ اما حالا سامسونگ, رسما تاریخ معرفی این محصول را اعلام کرده است.
شرکت سامسونگسامسونگ امروز تأیید کرد که, گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس در ۲۹ مارس (۹ فروردین ۹۶) و به‌طور هم‌زمان در نیویورک و لندن, رسما رونمایی خواهد شد.

سامسونگ در کنفرانس

همان‌طور که انتظار می‌رفت,سامسونگ در کنفرانس خود, در کنگره‌ی جهانی موبایل امسال اطلاعات جذابی , در مورد پرچم‌دار بعدی خود منتشر کرده است.
در تیزر سامسونگ یادآوری می‌شود , که عصر گوشی‌های همراه از سال ۱۹۸۰ آغاز شد , که در آن زمان اکثر گوش‌ها آنتنِ بیرون زده داشتند, پس از آن در دهه ۹۰ شاهد ظهور گوشی‌های تاشو بودیم و درنهایت به, سال ۲۰۱۷ می‌رسیم که در آن, گوشی هوشمند گلکسی اس ۸ معرفی خواهد شد.

گوشی پرچم‌دار سامسونگ

در این تیزر همچنین اشاره می‌شود که, گوشی پرچم‌دار بعدی سامسونگ از, نمایشگری بسیار باکیفیت و نسبت نمایشگر به بدنه بسیار, بالا بهره خواهد برد و علاوه بر این دکمه فیزیکی از این محصول حذف شده است.
شرکت سامسونگبهتر است از همین حالا تاریخ ۹ ماه فروردین , ۹۶ را در تقویم‌های خود علامت بزنید؛ چرا که در این روز سامسونگ حرف‌های زیادی, برای گفتن خواهد داشت و گوشی هوشمند‌, گلکسی اس ۸ را معرفی خواهد کرد.
سایت زومیت

تاریخ بروزرسانی : 2017-02-27 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو