ساعت های هوشمند Android wear 2.0 رونمایی شد

ساعت های هوشمند Android wear 2.0 رونمایی شدموبایل و کامپیوتر

ساعت های هوشمندAndroid wear 2.0 گوگل اعلام کرده است که اکثر ساعت های هوشمند اندرویدی که قبل از انتشار اندروید wear 2.0 تولید شده اند،
قادر به دریافت آپدیت اندروید wear 2.0 خواهند بود.

ساعت های هوشمند Android wear 2.

۰

ساعت های هوشمند Android wear 2.

۰ شرکت گوگل به تازگی سیستم عامل جدید ساعت های هوشمند اندرویدی یعنی Android wear 2.

۰ طی جلسه ای به طور رسمی رونمایی کرد این خبر درحالی منتشر شد که کارشناسان زیادی درباره ی ویژگی های احتمالی اندروید wear 2.

۰ و ساعت هایی که از این سیستم عامل پشتیبانی می کنند, بحث می کردند.

گوگل در این نسخه جدید سیستم عامل ساعت های هوشمند سعی بر اضافه کردن ویژگی های جدید , و بهبود عملکرد برخی برنامه های کاربردی دارد, از جمله اضافه کردن ویژگی های که پیش تر بر روی گوشی های هوشمند اندرویدی, موجود بود, مانند: Google Assistant دستیار, مجازی گوگل و همچنین درگاه پرداختی Android pay که تنها ساعت هایی با قابلیت پشتیبانی از NFC می توانند از آن استفاده کنند.

گوگل

گوگل همچنین اعلام کرده است که اکثر ساعت های هوشمند اندرویدی که قبل از انتشار اندروید wear 2.

۰ تولید شده اند, قادر به دریافت آپدیت اندروید wear 2.

۰ خواهند بود و اولین ساعت های هوشمندی که , سیستم عامل اندروید wear 2.

۰ بر روی آن ها می درخشد, ساعت های جدید LG Style و LG Sport خواهند بود که طی این هفته از آن ها رونمایی می شود.

ساعت های هوشمند Android wear 2.0″ width=”696″ height=”597″ title=”ساعت های هوشمند Android wear 2.<br srcset=۰ رونمایی شد” style=”margin:0 auto; display:block”>از جمله توانایی های بهبود یافته این سیستم عامل قابلیت دانلود مستقیم برنامه از Google Play خواهد بود که در, گذشته تنها می توانستید برنامه ها را با دانلود از طریق گوشی هوشمندتان به ساعت اضافه کنید.

یکی از قابلیت ها و برتری های اندروید نسبت به سایر سیستم عامل ها قابلیت شخصی سازی, منو ها و برنامه ها توسط کاربر است, در نسخه جدید اندروید wear 2.

۰ این قابلیت گسترش یافته, و هم اکنون کاربران می توانند برخی از عملکرد ها و اطلاعات, درون برنامه هایشان را با سلیقه خود استخراج کنند و بر روی منوی ساعت به نمایش بگذارند.

د.

سایت زوم تک

تاریخ بروزرسانی : 2017-05-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو