دستبندهوشمندی که از غرق شدن هنگام شنا جلوگیری میکند+تصاویر

دستبندهوشمندی که از غرق شدن هنگام شنا جلوگیری میکند+تصاویرموبایل و کامپیوتر

دستبندهوشمندی که از غرق شدن هنگام شنا جلوگیری میکند+تصاویرReviewed by Nevisande on Jul 12Rating: دستبند هوشمند محققان شرکت Kingii پس از مطالعه بر روی بهترین روش نجات جان شناگران, اولین نسل دستبند‌های مجهز به بالشتک ‌هوا برای شناور نگه‌داشتن افراد حادثه دیده را به بازار عرضه کردند. با توجه به اینکه هرساله تعداد زیادی از […]

دستبندهوشمندی که از غرق شدن هنگام شنا جلوگیری میکند+تصاویرReviewed by Nevisande on Jul 12Rating:

دستبند هوشمند

محققان شرکت Kingii پس از مطالعه بر روی بهترین روش نجات جان شناگران, اولین نسل دستبند‌های مجهز به بالشتک ‌هوا برای شناور نگه‌داشتن افراد حادثه دیده را به بازار عرضه کردند.

با توجه به اینکه هرساله تعداد زیادی از انسان‌ها در دریاها جان خود را از دست می‌دهند, تولید ابزارهای کمکی برای حفظ جان انسان‌ها بسیار ضروری است.

 دستبندهوشمندی که از غرق شدن هنگام شنا جلوگیری میکند

این دستبند سبک وزن به یک کیسه هوا و کارتریج تولید کننده گاز دی‌اکسیدکربن مجهز است که در هنگام خطر, کیسه‌هوا در کمتر از یک ثانیه از گاز دی‌اکسیدکربن پر شده و به حفظ شناگر در سطح آب کمک می‌کند.

تام آگاپادیس, بنیانگذار شرکت Kingii در مورد این دستبند اظهارکرد: متاسفانه مردم از جلیقه‌های نجات به علت عدم راحتی در استفاده, استقبال نمی‌کنند.

وی در ادامه افزود: هنگامی که یکی از دوستانم را به علت غرق شدن در آب از دست دادم, تصمیم گرفتم که دستبند هوشمند نجات‌گر را اختراع کنم.

اکنون به تمام کسانی که از جلیقه نجات راضی نیستند پیشنهاد می‌کنم که از این دستبند هوشمند استفاده کنند.

چرا که این دستبند با قیمت بسیار مناسب و راحتی در هنگام شنا و موج‌سواری در مواقع خطر از غرق شدن شناگران جلوگیری می‌کند.

ایسنا

تاریخ بروزرسانی : 2016-07-12 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو