تشک هوشمند که خواب را کنترل میکنند+عکس

تشک هوشمند که خواب را کنترل میکنند+عکسموبایل و کامپیوتر

تشک هوشمند که خواب را کنترل میکنند+عکسReviewed by Nevisande on Jul 2Rating: تشک هوشمند ‌شرکت چینی« Sleepace»پس از معرفی اولین تشک هوشمند نظارت بر خواب در اوایل سال جاری اقدام به معرفی نسخه تکمیلی این سیستم کرد. نسخه جدید سیستم نظارت بر خواب یا « NoxRestOn» به تجهیزاتی همچون لامپ هوشمند, حسگرهای گیرنده زمان خواب, […]

تشک هوشمند که خواب را کنترل میکنند+عکسReviewed by Nevisande on Jul 2Rating:

تشک هوشمند

‌شرکت چینی« Sleepace»پس از معرفی اولین تشک هوشمند نظارت بر خواب در اوایل سال جاری اقدام به معرفی نسخه تکمیلی این سیستم کرد.

نسخه جدید سیستم نظارت بر خواب یا « NoxRestOn» به تجهیزاتی همچون لامپ هوشمند, حسگرهای گیرنده زمان خواب, شمارشگر ضربان قلب, شمارشگر تعداد تنفس در دقیقه و سایر حسگرهای حرکات بدن مجهز شده است.

تشک هوشمند که خواب را کنترل میکنند

طبق اعلام شرکت سازنده سیستم هوشمند کنترل خواب از سه بخش مجزا تشکیل شده است؛ بخش اول شامل یک صفحه حاوی حسگر که بین تشک و ملافه قرار می‌گیرد, بخش دوم شامل لامپی است که به طور مستقیم به پریز برق وصل شده و روی میز کنار تخت قرار می‌گیرد.

بخش سوم این سیستم هوشمند کنترل خواب نیز یک نرم‌افزار اختصاصی است که در گوشی هوشمند کاربر نصب شده و اطلاعات را از بخش اول توسط بلوتوث دریافت کرده و به بخش دوم ارسال می‌کند.

شرکت سازنده در مورد نحوه عملکرد سیستم هوشمند کنترل خواب اعلام کرد: این سیستم با تولید ترکیبی از نور و صداهای آرامش‌بخش خوابی عمیق و با کیفیت را برای کاربر به ارمغان می‌آورد.

لامپ هوشمند این سیستم نیز با تولید پرتوهای نور قرمز باعث ترشح ملاتونین یا هورمون خواب می‌شود.

سیستم تولید صدا نیز همزمان با تولید صدای آرام‌بخش به کاربر کمک می‌کند تا به سرعت به خوابی آرام و عمیق فرو رود.

پس از آنکه حسگرهای موجود در تشک علائم خواب را دریافت کردند, فرمان خاموشی سیستم توسط نرم‌افزار صادر می‌شود.

سیستم هوشمند کنترل خواب علاوه بر کمک به خوابیدن کاربر, حدود ۳۰ دقیقه قبل از زمان هشدار برای بیدار شدن به تدریج شخص را از خواب بیدار می‌کند.

به گفته سازندگان, قیمت پکیج کامل سیستم کنترل هوشمند خواب حدود ۲۷۹ دلار است.

ایسنا

تاریخ بروزرسانی : 2016-07-02 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو