پرطرفدارترین و بهترین اپلیکیشن و بازی های سال ۲۰۱۶ +تصاویر

پرطرفدارترین و بهترین اپلیکیشن و بازی های سال ۲۰۱۶ +تصاویرموبایل و کامپیوتر

در این لیست ما به بررسی بهترین اپلیکیشن ها می پردازیم و بهترین بازی های سال ۲۰۱۶ در این لیست نگنجیده اند.

بهترین اپلیکیشن های ۲۰۱۶ در این مقاله ما به بررسی اپلیکیشن هایی در زمینه های مختلف از قبیل اپلیکیشن های پیام رسانی و عکاسی می پردازیم.

در این لیست ما شاهد برنامه هایی شامل Allo,Signal و اپلیکیشن های عکاسی مانند Prisma,Boomerang,Photo Scan را می توانیم نام ببریم.

در این لیست ما به بررسی بهترین اپلیکیشن ها می پردازیم و بهترین بازی های سال ۲۰۱۶ در این لیست نگنجیده اند, به دلیل گستردگی نیاز به بررسی مفصل تر دارد.

بهترین اپلیکیشن و بازی های سال ۲۰۱۶
Prisma

پرطرفدارترین و بهترین اپلیکیشن و بازی های سال 2016 تصاویراپلیکیشن Prisma یکی از بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۶ است که توسط شرکت روسی ارائه شده است.

این اپلیکیشن ویرایش عکس در سال ۲۰۱۶ توانست رکود بیشترین دانلود را در گوگل پلی استور بشکند و به نوعی در سال ۲۰۱۶ خود را ثبت کند.

روند کار این اپلیکیشن به این صورت است که کاربر از سوژه مورد نظر عکاسی می کند و سپس به وسیله ۳۳ فیلتر متفاوت حالت های مختلفی از قبیل نقاشی های هنری مانند سبک نقاشی پیکاسو, مونش, ون گوگ, لویتان و بسیاری از بافت های هیجان انگیز در این لیست قرار دارد که به شما این امکان را می دهد تا از آن ها استفاده کنید.

البته باید به این موضع نیز اشاره کرد که Prisma برای ویرایش عکس ها به اتصال به اینترنت نیاز دارد.

Google Allo

پرطرفدارترین و بهترین اپلیکیشن و بازی های سال 2016 تصاویرGoogle Allo نیز از اپلیکیشن های خاص اندروید در سال ۲۰۱۶ بود.

با رونمایی از دستیار گوگل در سال ۲۰۱۶, این اپلیکیشن نیز از دستیار گوگل پشتیبانی می کند و دارای ویژگی های امنیتی بسیار خاصی است که فضای اپلیکیشن را برای کاربران امن تر می کند.

اما تفاوت اصلی اپلیکیشن Google Allo با دیگر پیام‌رسان‌ها هوشمند بودن این اپلیکیشن است.

این اپلیکیشن از قابلیتی برخوردار است که هنگامی که از طرف دوستی برای شما پیغامی می آید, برای سریع تر شدن روند کار, اپلیکیشن حروف پیشنهادی که ممکن است شما بخواهید در پاسخ به دوست خود ارسال کنید را به شما پیشنهاد می کند.

Google Allo از استیکر هایی نیز برخوردار است و این امکان را به کاربر می دهد تا این استیکر ها را هنگام مکالمه برای مخاطب خود ارسال کند.

Reddit

پرطرفدارترین و بهترین اپلیکیشن و بازی های سال 2016 تصاویراپلیکیشن Reddit یکی از بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۶ است که قابلیت مرور سریع اخبار در هر روز از موضوع های مختلف را برای کاربر فراهم می کند.

یکی از ویژگی هایی که Reddit را خاص می کند این است که کاربر می تواند در مورد هر خبرنظر خود را ثبت کند و به بحث و مناظره با افراد دیگر بپردازد.

یکی دیگر از بهترین ویژگی های Reddit, به روز بودن آن است و این اپلیکیشن در هر ساعت تازه ترین و داغ ترین اخبار دنیا را به کاربران خود به اشتراک می گذارد.

Signal

پرطرفدارترین و بهترین اپلیکیشن و بازی های سال 2016 تصاویریکی از دغدغه های اصلی کاربران در رابطه با اپلیکیشن های پیام رسان امنیت این اپلیکیشن ها است, Signal یکی از بهترین اپلیکیشن ها در زمینه پیام رسانی است که از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

اپلیکیشن Signal توسط گروه Open Whisper طراحی و فکر شده است.

این اپلیکیشن عملکردی شبیه به همه پیام رسان های موجود در بازار دارد و پس از نصب کاربران و دوستانی که از این اپلیکیشن استفاده می کنند را به شما معرفی می کند.

همچنین بخوانید :  بهترین گوشی های هوشمند مخصوص بازی در سال ۲۰۱۶+تصاویر

البته همان طور که اشاره کردیم نکته ای که این اپلیکیشن را خاص کرده است امنیت بالای این پیام رسان و کدگذاری پایان تا پایان مکالمه ها در این اپلیکیشن است.

Google Trips

پرطرفدارترین و بهترین اپلیکیشن و بازی های سال 2016 تصاویرGoogle Trips یکی از بهترین اپلیکیشن هایی است که در سفر بسیار به کار شما می آید, این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد تا پرواز ها, قطار ها, و حتی اطلاعات هتل ها را بررسی کنید و در یک سفر می توانید به Google Trips اطمینان کنید و برنامه های سفر خود را براساس اطلاعات این اپلیکیشن برنامه ریزی کنید.

در واقع Google Trips یک راهنمای سفر بسیار خوب برای شما است.

Boomerang

پرطرفدارترین و بهترین اپلیکیشن و بازی های سال 2016 تصاویراپلیکیشن Boomerang یکی از بهترین اپلیکیشن های بسیار معروف و پرطرفدار سال ۲۰۱۶ است که در آخرین به روزرسانی های اینستاگرام نیز به آن اضافه شده است و هر کاربر اینستاگرام می تواند از این اپلیکیشن استفاده کند.

در واقع Boomerang این امکان را به کاربر می دهد که ویدئو های کوتاهی را از حرکتی خاص تهیه کند که این حرکت خاص در طی زمانی کوتاه چندین بار تکرار می شود.

فایلی که از طرف Boomerang ارائه می شود فایلی با فرمت GIF است که حجم بسیار کمی نیز دارد.

Gravity Gestures

پرطرفدارترین و بهترین اپلیکیشن و بازی های سال 2016 تصاویرGravity Gestures یکی از اپلیکیشن های پرطرفدار این روزها است که افزایش سرعت اجرای برنامه های اندرویدی را افزایش می دهد.

این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد تا بر روی هر حرکت گوشی هوشمند خود برنامه ای را قرار دهید.

به عنوان مثال شما اگر یکی از محورهای برنامه را بر روی باز کردن اپلیکیشن پیام رسان, برنامه ریزی کرده باشید, با هر بار حرکت دستگاه به آن سمت دستگاه به صورت خودکار آن برنامه را باز می کند.

یکی از ویژگی های مثبت این برنامه مصرف کم باتری آن است.

PhotoScan, Google Photos

پرطرفدارترین و بهترین اپلیکیشن و بازی های سال 2016 تصاویرPhotoScan این امکان را به شما می دهد, تا عکس های قدیمی خود را برای همیشه در گالری گوشی هوشمند خود داشته باشید.

PhotoScan با گرفتن ۴ عکس از عکس قدیمی شما و اسکن کردن آن, کیفیت آن را بالا برده است و شما می توانید, به راحتی عکس های قدیمی خود را در گوشی هوشمند خود داشته باشید.

Express VPN

Express VPN به کاربران این امکان را می دهد , تا با سرعت بیشتر و با امنیت بیشتر از اینترنت استفاده کند, Express VPN در ۷۸ کشور و در ۱۰۰ موقعیت جغرافیایی اطراف آن قابلیت استفاده دارد , قصد دارد تا محدوده خود را در سال آینده افزایش دهد.

پرطرفدارترین و بهترین اپلیکیشن و بازی های سال 2016 تصاویر

Giphy

فایل های GIF چند وقتی است که بسیار طرفدار پیدا کرده اند , کاربران از این فایل های بسیار استفاده می کنند, اپلیکیشن Giphy یکی از بهترین اپلیکیشن ها و بهترین کتابخانه, برای پیدا کردن فایل های GIF است, که کاربر با یک جستجوی ساده می تواند فایل GIF مورد نظر خود را پیدا کند.

پرطرفدارترین و بهترین اپلیکیشن و بازی های سال 2016 تصاویرگجت نیوز

تاریخ بروزرسانی : 2017-01-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو