بلاخره محصول جنجالی اپل ,آیفون ۷ رونمایی شد+تصاویر

بلاخره محصول جنجالی اپل ,آیفون ۷ رونمایی شد+تصاویرموبایل و کامپیوتر

بلاخره محصول جنجالی اپل ,آیفون ۷ رونمایی شد+تصاویرReviewed by Nevisande on Sep 21Rating: آیفون ۷ رونمایی شد بالاخره و بعد از مدت ها شایعه پیرامون زمان معرفی, قیمت احتمالی و همچنین ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری محصول جنجالی اپل یعنی آیفون ۷ رونمایی شد. بسیاری از ویژگی های مشاهده شده در این گوشی […]

بلاخره محصول جنجالی اپل ,آیفون ۷ رونمایی شد+تصاویرReviewed by Nevisande on Sep 21Rating:

آیفون ۷ رونمایی شد

بالاخره و بعد از مدت ها شایعه پیرامون زمان معرفی, قیمت احتمالی و همچنین ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری محصول جنجالی اپل یعنی آیفون ۷ رونمایی شد.

بسیاری از ویژگی های مشاهده شده در این گوشی همانند حذف جک ۳.

۵ میلیمتری و همچنین وجود دوربین دوگانه در یکی از مدل ها به دفعات پیش بینی شده بودند و برخی دیگر نیز با احتمال کم زمزمه میشدند.

به هرحال این محصول معرفی شد و اکنون مشغول ورود و صادرات به کشورهای مختلف است تا کاربران همیشه وفادار به iOS را از چشم انتظاری دربیاورد.

 بلاخره محصول جنجالی اپل ,آیفون ۷ رونمایی شد

از مدت ها قبل به دلیل نبود مرجعی مشخص و همچنین افزایش بی دلیل قیمت گوشی های ساخت شرکت اپل, طرح جمع آوری محصولات آن از بازار آغاز گردید تا بلکه یک مرجع مشخص برای مدیریت و کنترل محصولات این شرکت مشخص گردد.

از همین رو رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی در واکنش به عرضه گوشی آیفون ۷ در بازار کشورمان خاطر نشان کرد که این گوشی اکنون به صورت قاچاق وارد بازار شده اند, از همین رو در سامانه شناسایی گوشی موبایل (رجیستری) تایید نخواهند گردید.

همچنین بخوانید :  طرح نهایی اپل برای آیفون ۸ تایید شد

بررسی کامل گوشی های هوشمند جدید اپل: آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاسوی در تاکید به گفته های خود افزود: ارزش این گوشی بسیار از کمتر از رقمی است که هم اکنون در بازار به فروش می رسد, از همین رو با کالاهای قاچاق وارد شده که نظم بازار را بهم میزنند به شدت برخورد خواهیم کرد.

بلاخره محصول جنجالی اپل ,آیفون ۷ رونمایی شد

همانند دیگر محصولات اپل محصولات جدید یعنی آیفون ۷ و ۷ پلاس در روزهای اولیه ورود به بازار ایران با قیمتهای نجومی به ترتیب حدود ۶.

۵ میلیون و ۸ میلیون تومان به کاربران عرضه می شوند که خود مجددا دلیلی برای چرایی جمع آوری گوشی های آیفون از بازار است.

عرضه شده است.

در نظر داشته باشید که آیفون ۷ در بازار جهانی تنها به قیمت ۶۴۹ دلار و نسخه‌ پلاس فقط قیمت ۷۶۰ دلار فروخته می شود.

زوم تک

تاریخ بروزرسانی : 2016-09-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو