با این اختراع جدید تمام لوازم منزل خود را کنترل کنید+تصاویر

با این اختراع جدید تمام لوازم منزل خود را کنترل کنید+تصاویرموبایل و کامپیوتر

لوازم منزل خود را کنترل کنید محققان موفق به طراحی یک گیرنده کوچک بلوتوثی شدند که به واسطه آن و تنها از طریق گوشی‌های هوشمند می‌توان تمام لوازم منزل را کنترل کرد. به نقل از گیزمگ, این دستگاه کوچک که KlikR نام دارد, از طریق همگام سازی دستگاه‌های خانگی با گوشی هوشمند شما کار می‌کند […]

لوازم منزل خود را کنترل کنید

محققان موفق به طراحی یک گیرنده کوچک بلوتوثی شدند که به واسطه آن و تنها از طریق گوشی‌های هوشمند می‌توان تمام لوازم منزل را کنترل کرد.

 با این اختراع جدید تمام لوازم منزل خود را کنترل کنید

به نقل از گیزمگ, این دستگاه کوچک که KlikR نام دارد, از طریق همگام سازی دستگاه‌های خانگی با گوشی هوشمند شما کار می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی و تنها از طریق یک اپلیکیشن موبایلی بتوانید تمام لوازم خود را مدیریت کنید.

نحوه عملکرد این دستگاه به گونه‌ای است که کاربر ابتدا اپلیکیشن مورد نظر را دانلود کرده و پس از آن می‌تواند همه چیز, از سیستم صوتی و تصویری تا سیستم تهویه مطبوع را به راحتی کنترل کند.

با این اختراع جدید تمام لوازم منزل خود را کنترل کنید

کاربران می‌توانند با استفاده از بلوتوث تمام لوازم منزل را به سیستم کنترل از راه دور این دستگاه متصل کرده و با استفاده از اپلیکیشن آن که بر روی گوشی قرار دارد, به صورت مستقیم همه آنها را کنترل کنند.

این دستگاه خارق‌العاده همچنین دارای ویژگی‌هایی مانند کنترل از راه دور و سیستم فرمان صوتی است.

با این اختراع جدید تمام لوازم منزل خود را کنترل کنید

KlikR در حال حاضر با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار در آمریکا در دسترس است

ایسنا

تاریخ بروزرسانی : 2016-10-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو