اختراع میز پینگ پونگی که بلندگوی پخش موسیقی میشود+تصاویر

اختراع میز پینگ پونگی که بلندگوی پخش موسیقی میشود+تصاویرموبایل و کامپیوتر

اختراع تبدیل میز پینگ پونگ به بلندگوی پخش موسیقی را در ادامه بخوانید.

اختراع میز پینگ پونگ

اختراع تبدیل میز پینگ پونگ به بلندگوی پخش موسیقی از آن جهت اجرا شده تا بازیکنان بتوانند بازی خود را با ریتمی مناسب و بر مبنای سرعت مورد علاقه شان انجام دهند.

همچنین از این طریق می توان با دقت بسیار بیشتری از سرعت اجرای بازی پینگ پنگ مطلع شد و این سرعت را بر حسب تمایل افراد به تدریج کم و زیاد کرد.

اختراع میز پینگ پونگی که بلندگوی پخش موسیقی میشود تصاویرطراح خوش ذوق میکروفون های تماسی را در داخل راکت های بازی پینگ پونگ نصب کرده و با طراحی یک برنامه موبایلی کاری کرده تا از بلندگوهای متصل به راکت ها و متناسب با ریتم بازی افراد موسیقی پخش شود.

که با این اختراع میتوان با دقت بسیار بیشتری از سرعت اجرای بازی پینگ پنگ مطلع شد و این سرعت را بر حسب تمایل افراد به تدریج کم و زیاد کرد.

در صورتی که توپ به راکت ها برخورد نکرده و جریان بازی قطع شود, پخش موسیقی نیز متوقف می شود.

میکروفون مذکور با دریافت اثر برخورد توپ آن را پردازش کرده و به امواج رادیویی یکپارچه مبدل می کند و سپس ریتم موسیقی بر همین اساس تنظیم می شود.

در طراحی میز پینگ پونگ جدید میتوان برنامه موبایلی هم برای تنظیم موسیقی و بررسی و مشاهده دقیق سرعت بازی قابل استفاده است.

مبدع خوش ذوق این ابزار یک امکان مشاهده ویدئویی ریتم بازی را هم فراهم کرده است.

در این ویدئو صفحه نمایشگر به دو بخش تقسیم می شود و بعد از برخورد توپ با هر راکت تصویر آن همراه با صدایی خاص به لرزه درمی آید.

پس از باخت هم راکت متعلق به فرد بازنده آه کشیده و اظهار ناراحتی می کند.

علاوه بر اینکه میتوان با دقت بسیار بیشتری از سرعت اجرای بازی پینگ پنگ مطلع شد همچنین موسیقی در حال پخش نیز بر مبنای علاقه کاربران قابل تغییر است.

مهر

تاریخ بروزرسانی : 2016-11-01 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو