بیوگرافی ارسلان قاسمی به مناسبت جشن تولدش!

بیوگرافی ارسلان قاسمی به مناسبت جشن تولدش! فرهنگ و هنر

بیوگرافی ارسلان قاسمی , ارسلان قاسمی (زادهٔ ۱ خرداد ۱۳۷۴ در تهران) بازیگر و خواننده ایرانی است. او تاکنون علاوه بر چند فیلم سینمایی در مجموعه‌های تلویزیونی یوسف پیامبر در نقش کودکی بنیامین و در چشم باد در نقش کودکی بیژن نیز بازی کرده‌است.

بیوگرافی ارسلان قاسمی , در این مطلب بیوگرافی ای از ارسلان قاسمی به مناسبت تولدش برای شما آورده ایم . لطفا در ادامه با نیک صالحی همراه باشید.

بیوگرافی ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی با انتشار عکس های زیر نوشت : خدایا شکرت …. ممنون ام که روز قبل از تولد ام کلی شاد ام کردین .. دوستون دارم .. پ ن : بیشتر کادو ها از طرف همه ی کسانیست که من همیشه به داشتنشون افتخار می کنم

بیوگرافی ارسلان قاسمی :

ارسلان قاسمی (زادهٔ ۱ خرداد ۱۳۷۴ در تهران) بازیگر و خواننده ایرانی است. او تاکنون علاوه بر چند فیلم سینمایی در مجموعه‌های تلویزیونی یوسف پیامبر در نقش کودکی بنیامین و در چشم باد در نقش کودکی بیژن نیز بازی کرده‌است. وی علاوه بر کار تصویری چند ترک صوتی را عرضه کرده است. قاسمی نخستین بار در سن هفت سالگی در مجموعه تلویزیونی در چشم باد در نقش کودکی بیژن (پارسا پیروزفر) به بازی پرداخت. فیلم‌برداری این سریال از سال ۱۳۸۲ آغاز شد. او در فیلم جعبه موسیقی (فرزاد مؤتمن) نقش اصلی را به‌عهده داشت. ارسلان قاسمی طی چند وقت اخیر دو ترانهٔ آفرین و ای کاش را به همراه سینا دست‌خوش با تنظیم محمد جواندر خواند. وی در مصاحبه با سایت ایران کنسرت گفت دوست دارم زمینه فعالیت موسیقی ام را گسترش دهم و کارهای جدیدی را به همراه سینا و محمد عرضه کنم.

همچنین بخوانید :  شهرام پوراسد و همسرش (مهدی سریال ستایش)

مجموعه های سینمایی ارسلان قاسمی

هشتگ ماه گرفتگی رسوایی نفوذ (مجموعه اینترنتی) تاکسی نارنجی کلانتری غیرانتفاعی جعبه موسیقی خاک سرد شام عروسی مجموعه های تلوزیونی ارسلان قاسمیآرام میگیریم هفت سنگ هوش سیاه ۲ تا ثریا فاصله ها هوش سیاه یوسف پیامبر در چشم باد گردآوری گروه فرهنگ و هنر نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2018-08-10 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi