گوجه ‌فرنگی ۱۰۰۰تومانی آمد

گوجه ‌فرنگی ۱۰۰۰تومانی آمد

آخرین نیوز: اگرچه در هفته گذشته قیمت برخی صیفی جات در بازار به دلیل عدم عرضه محصولات نیمکره شمالی کشور با نوساناتی در قیمت مواجه شد اما هم اکنون با ورود محصول جنوب کشور، تب قیمت ها فروکش کرده است.     به گزارش مهر ، اگرچه در هفته گذشته قیمت برخی صیفی جات در […]

آخرین نیوز: اگرچه در هفته گذشته قیمت برخی صیفی جات در بازار به دلیل عدم عرضه محصولات نیمکره شمالی کشور با نوساناتی در قیمت مواجه شد اما هم اکنون با ورود محصول جنوب کشور، تب قیمت ها فروکش کرده است.
 
 

به گزارش مهر ، اگرچه در هفته گذشته قیمت برخی صیفی جات در بازار به دلیل عدم عرضه محصولات نیم کره شمالی کشور با نوساناتی در قیمت مواجه شده بود، اما با ورود محصول جنوب کشور در روزهای اخیر، قیمتها فروکش کرده، این درحالی است که قیمت اقلام پروتئینی نیز همچنان روند نزولی دارد.

گزارش میدانی از سطح شهر نشانگر این است که قیمت صیفی جات از جمله گوجه فرنگی ، سیب زمینی و پیاز نسبت به هفته گذشته کاهش را نشان می دهد. در همین حال، گوجه فرنگی‌های ۱۰۰۰ تومانی که اخیرا از جنوب کشور به پایتخت وارد شده، در بازار عرضه شده است.

چرخی در میادین تره بار حاکی از آن است که در حال حاضر هر کیلوگرم گوجه فرنگی بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان، سیب زمینی ۴۵۰ تومان، پیاز ۵۵۰ تومان، کاهو ۳۵۰ تومان، انواع سبزی ۳۰۰ تومان، کلم قرمز ۲۹۰ تومان، کلم سفید ۲۸۰ تومان، لیموترش ۶۰۰ تومان، هویج ۳۲۰ تومان، نارنج ۳۵۰، چغندر ۳۵۰ تومان، شلغم ۲۵۰ تومان و کدو مسما ۴۹۰ تومان عرضه می شود.

قیمت میوه نیز در برخی اقلام ثابت و در برخی اقلام کاهش را نشان می دهد؛ به نحوی که هم اکنون موز با قیمت ۱۱۳۰ تومان، پرتغال ۷۰۰ تومان، پرتغال تامسون درجه یک ۱۵۵۰ تومان، لیموشیرین ۶۸۰ تومان، انگور ۸۵۰ تومان، نارنگی۶۰۰ تومان، کیوی ۸۰۰ تومان، خیار ۷۹۰ تومان، سیب زرد ۸۷۰ و انار ۱۱۳۰ تومان عرضه می شود.

اما کالاهای اساسی و ضروری مورد نیاز مردم نیز بدون تغییر قیمت باقی مانده و حتی در اقلامی نظیر گوشت مرغ، کاهش ۱۰۰ تومانی قیمت در بازار را شاهد هستیم، به نحوی که هر کیلوگرم مرغ تازه در هفته های گذشته با قیمت ۲۸۵۰ تومان عرضه می شد که هم اکنون به ۲۷۵۰ تومان رسیده است، قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ نیز ۱۵۲۰ تومان است.

در حال حاضر، قیمت برنج هندی ۱۹۵۰ تومان، قیمت برنج دودی ۱۹۰۰ تومان، برنج طارم ۲۵۰۰ تومان، برنج هاشمی ۲۲۵۰ تومان، صدری ۲۲۵۰ تومان، خزر ۱۶۵۰ تومان در بازار مشاهده می شود، ضمن اینکه قیمت روغن ۵ کیلویی نیز ۱۰ هزار و ۲۰۰ تومان، تن ماهی ۱۹۰۰ تومان، یک قوطی رب ۱۷۰۰ تومان، یک کیلوگرم قند شکسته ۱۳۸۰ تومان و روغن یک لیتری مایع ۱۸۵۰ تومان است.

گوشت نیز بدون نوسان در بازار هم اکنون عرضه می شود، به نحوی که قیمت هر کیلوگرم چرخ کرده ۸ هزار تومان، مخلوط گوساله ۹۹۵۰ تومان، سردست گوساله ۳۸۸۰ تومان، ران گوسفندی ۱۵۹۸۰ تومان، ران گوساله ۱۱۵۵۰ تومان، سردست گوسفند ۱۲۱۶۵ تومان، خورشتی گوسفندی ممتاز ۱۸۷۰۰ تومان است.

قیمت محصولات لبنی نیز که در هفته های گذشته به دلیل افزایش غیرقانونی از سوی برخی برندها، با افزایش قیمت روبرو شده بود، به حالت عادی برگشته و هم اکنون هر لیتر شیر غیریارانه ای ۸۵۰ تومان و یک عدد شیر یارانه ای ۳۵۰ تومان همانند سابق عرضه می شود؛ ضمن اینکه هر خامه ۲۰۰ گرمی نیز به قیمت ۶۲۰ تومان در بازار وجود دارد.

آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
مناسب ترین کفش برای دویدن و پیاده روی + عکس
2010-12-12
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبول
دکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز
متفاوت ترین تیپ علی صادقی در یک مراسم
متفاوت ترین تیپ علی صادقی در یک مراسم
ماجرای عجیب زنده شدن مرد ثروتمند بعد از مرگش
ماجرای عجیب زنده شدن مرد ثروتمند بعد از مرگش
تصاویری از کارواش مترو در تهران
تصاویری از کارواش مترو در تهران
امین حیایی و همسرش بر روی سِن جشن حافظ
امین حیایی و همسرش بر روی سِن جشن حافظ
ملیکا شریفی‌نیا در کنار برادرش در سریال دلدادگان
ملیکا شریفی‌نیا در کنار برادرش در سریال دلدادگان
رفتار مردم ترکیه در هنگام تبدیل دلار به لیر
رفتار مردم ترکیه در هنگام تبدیل دلار به لیر
پست اینستاگرامی پیمان معادی درباره تسلیم نشدن
پست اینستاگرامی پیمان معادی درباره تسلیم نشدن
شب گردی فردوسی پور و رشید پور در میدان شوش
شب گردی فردوسی پور و رشید پور در میدان شوش
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبولدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز