تصویر پیتزایی با طرح چهره مربی مشهور فوتبال!

تصویر پیتزایی با طرح چهره مربی مشهور فوتبال!اخبار

باشگاه فوتبال ناپولی ایتالیا با آغاز فصل جاری کارلو آنچلوتی مشهور را استخدام کرد که این مربی از محبوبیت بسیار برخوردار است. حالا یک هوادارخلاق ناپلی دررستوران خود برای مشتریان پیتزا با تصویر آنچلوتی و اینسینیه بازیکن گلزن این تیم به فروش می رساند.

کارلو آنچلوتی، بازیکن فوتبال سابق کشور ایتالیا و سرمربی تیم ناپولی است. باشگاه فوتبال ناپولی ایتالیا با آغاز فصل جاری بعد ازجدایی ساری، کارلو آنچلوتی مشهور را استخدام کرد و این مربی هم تا اینجا نتایج بسیار خوبی برای این تیم کسب کرده است. همین موضوع باعث شده که این مربی در مدت کوتاهی از حضورش در این باشگاه به محبوبیت بسیار زیادی در بین هواداران برسد. برای خواندن این خبر و اطلاع از میزان محبوبیت این مربی با نیک صالحی همراه باشید.

تهیه پیتزا با طرح چهره کارلو آنچلوتی مربی فوتبال

حضور کارلتو در ناپل هر روز با واکنشهای متفاوتی از جانل هواداران پر شور ناپولی مواجه میشود.البته پیش ازاین ماردونا، ایگواین و همشیک نیز در بین هواداران ناپولی مورد توجه خاص قرارداشتند. حالا یک هوادارخلاق ناپلی دررستوران خود برای مشتریان پیتزا با تصویر آنچلوتی و اینسینیه مهاجم گلزن این تیم به فروش میرساند.ناپولی در سری A بعد ازیوونتوس درجایگاه دوم قراردارد و درلیگ قهرمانان اروپا نیز شرایط خوبی برای صعود از گروه خود دارد.

کارلو آنچلوتی

تصویری از کارلوآنچلوتی

تصویر پیتزایی با چهره کارلو آنچلوتی مربی مشهور فوتبال

کارلو آنچلوتی

پیتزا با طرح کارلو آنچلوتی

آفتاب

همچنین بخوانید :  جواد نکونام ستاره پیشین استقلال سرمربی فولاد خوزستان شد!
تاریخ بروزرسانی : 2018-10-15 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو