پوشش ‌جالب اشتون در مذاکرات ‌بغداد + عکس

پوشش ‌جالب اشتون در مذاکرات ‌بغداد + عکساخبار

پوشش ‌جالب اشتون در مذاکرات ‌بغداد + عکسReviewed by Test on May 23Rating: به گزارش فرارو به نقل از رسانه ها نوشت: نشست بغداد امروز (چهارشنبه) با حضور هیئت های مذاکره کننده از ایران و گروه ۱ ۵ (آلمان، انگلیس، فرانسه، چین، روسیه، آمریکا) و کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در دارالضیافه نخست […]

پوشش ‌جالب اشتون در مذاکرات ‌بغداد + عکسReviewed by Test on May 23Rating:

به گزارش فرارو به نقل از رسانه ها نوشت: نشست بغداد امروز (چهارشنبه) با حضور هیئت های مذاکره کننده از ایران و گروه ۱ ۵ (آلمان، انگلیس، فرانسه، چین، روسیه، آمریکا) و کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در دارالضیافه نخست وزیری عراق در منطقه خضراء این شهر آغاز به کار کرد.

پیش از شروع مذاکرات اشتون و جلیلی با یکدیگر دیدار و در مقابل دوربین عکاسان قرار گرفتند.

از نکات جالب دیدار جلیلی و اشتون پوشش مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بود؛ پس از آنکه پوشش کاترین اشتون در مذاکرات بهمن ۸۹ با جلیلی خبر ساز شد وی در دور پیشین مذاکرات در استانبول با لباسی کاملا پوشیده ظاهر شد.

بنا به این گزارش در مذاکرات سال ۸۹ انتشار عکس های فتوشاپی اشتنون در ایران، به دلیل پوشش خاص وی بازتاب فراوانی در رسانه های جهان داشت به گونه ای که سخنگوی کاترین اشتون هم به نحوه انتشار لباس کاترین اشتون در مطبوعات ایران واکنش نشان داد و گفت:‌«پوشش خانم اشتون شایسته بود. لباس ایشان نیم تنه نبود. خیلی زنان در ایران حجاب کامل دارند اما مذاکرات در سطح بین المللی بود و نه در ایران بلکه در یک کشور ثالث برگزار می شد».

پوشش اشتون در مذاکرات سال ۸۹

پوشش اشتون در مذاکرات استانبول

در همین رابطه اشتون در دور جدید مذاکرات در بغداد نیز با لباسی کاملا پوشیده و شبیه به مانتو ایرانی برای گفتگو با جلیلی حاضر شد.

تاریخ بروزرسانی : 2012-05-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو