پخش فیلم مبتذل درباره همسران پیامبر! از یک شرکت هلندی !!!

پخش فیلم مبتذل درباره همسران پیامبر! از یک شرکت هلندی !!!اخبار

پخش فیلم مبتذل درباره همسران پیامبر! از یک شرکت هلندی !!!Reviewed by Test on Jan 3Rating: گفتنی است یکی از نمایندگان پارلمان هلند به شدت از پخش این فیلم حمایت کرده و با آزادی بیان خواندن چنین کاری، خواستار انجام هرچه سریعتر این کار شد.تابناک :هلند در نظر دارد در چند ماه آینده‌ یک فیلم […]

پخش فیلم مبتذل درباره همسران پیامبر! از یک شرکت هلندی !!!Reviewed by Test on Jan 3Rating:

گفتنی است یکی از نمایندگان پارلمان هلند به شدت از پخش این فیلم حمایت کرده و با آزادی بیان خواندن چنین کاری، خواستار انجام هرچه سریعتر این کار شد.
تابناک :هلند در نظر دارد در چند ماه آینده‌ یک فیلم انیمیشن ضداسلامی و جنسی در مورد همسران پیامبر اسلام(ص) پخش کند.

به گزارش شیعه آنلاین، منابع ‌آگاه از هلند خبردادند که این فیلم شامل چندین صحنه غیراسلامی و جنسی است که در آن زنان پیامبر(ص) را به شکلی بسیار وقیحانه و مفتضح به تصویر کشیده است.

گفتنی است یکی از نمایندگان پارلمان هلند به شدت از پخش این فیلم حمایت کرده و با آزادی بیان خواندن چنین کاری، خواستار انجام هرچه سریعتر این کار شد.

این درحالیست که بازرگانان هلندی که از واکنش شدید مسلمانان سراسر جهان در برابر پخش چنین فیلمی هراس دارند، خواستار عدم پخش آن شدند و آنرا عامل ضربه زدن به اقتصاد هلند دانستند.

این بازرگانان در ادامه افزودند: در صورت ضربه خوردن اقتصاد کشورمان به دلیل پخش این فیلم، از این نماینده پارلمان شکایت خواهیم کرد زیرا ما مطمئنیم که با انجام چنین کاری مسلمانان کالاهای ما را تحریم خواهند کرد.

شایان ذکر است در حالیکه هنوز این فیلم مستهجن پخش نشده و تنها خبر تصمیم انجام چنین کاری در هلند منتشر شده، مسلمانان سراسر اروپا به ویژه هلند خشمگین شده و فضایی علیه هلند و کالاهای هلندی در پایگاه‌های مختلف اینترنتی به وجود آمده است.

این مسلمانان خواستار تحریم کالاهای هلندی پیش از پخش این فیلم شدند تا با این کار مانع از پخش حتی یکبار آن شوند. این تحریم از دهم آوریل تا سی‌ام ماه می که زمان پخش فیلم است ادامه خواهد داشت.

هلند در کنار دانمارک در گذشته نیز با انتشار کاریکاتور و برخی کیلیپ‌های کوتاه در مورد حضرت محمد مصطفی(ص)، احساسات مسلمانان جهان را خدشه‌دار کرده و عقاید آنان را مورد اهانت قرار داده بود.

در همین راستا منابع آگاه اعلام کردند برخی مسلمانان کشور پاکستان اعلام کرده‌اند در صورت پخش چنین فیلمی سفارتخانه‌های هلند در سراسر جهان مورد تهدید قرار می‌گیرد و به آتش کشیده خواهد شد.

تاریخ بروزرسانی : 2012-01-03 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاهم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ویدئو