یارانه نقدی از فردا یکشنبه قابل برداشت است

یارانه نقدی از فردا یکشنبه قابل برداشت استاخبار

یارانه نقدی از فردا یکشنبه قابل برداشت استReviewed by Test on Dec 19Rating: خبرگزاری فارس: رئیس جمهور در گفت‌وگو با مردم از شبکه اول اعلام کرد: از فردا یکشنبه ۲۸ آذر ۸۹ یارانه نقدی ۸۱ هزار تومان به حساب مردم قابل برداشت است. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس محمود احمدی‌نژاد در گفت‌وگوی مستقیم با […]

يارانه نقدي از فردا يكشنبه قابل برداشت استReviewed by Test on Dec 19Rating:

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور در گفت‌وگو با مردم از شبکه اول اعلام کرد: از فردا یکشنبه ۲۸ آذر ۸۹ یارانه نقدی ۸۱ هزار تومان به حساب مردم قابل برداشت است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس محمود احمدی‌نژاد در گفت‌وگوی مستقیم با مردم که از شبکه اول سیما پخش می‌شود اعلام کرد: مرحله برداشت یارانه نقدی که به حساب سرپرست خانوار به ازای هر نفر ۸۱ هزار تومان برای دو ماه واریز شده بود از روز یکشنبه ۲۸ آذر ۸۹ قابل برداشت است.
وی تأکید کرد: آزادسازی قیمت‌ها نداریم بلکه از ابتدای یکشنبه ۲۸ آذرماه کار شروع می‌شود و سهمیه بنزین و گازوئیل به حساب کارت‌های سوخت شارژ شده و نیازی به ذخیره‌سازی بنزین و گازوئیل نیست.
احمدی‌نژاد افزود: همه مردم با صرفه‌جویی و همکاری و قانع بودن به سهم خود به موفقیت این طرح کمک کنند که برکت و سود آن به نفع همه ملت خواهد بود و امنیت و دلخوشی برای همه به ارمغان خواهد آورد.
رئیس جمهور با بیان اینکه به همه نقاط ایران از شهر و روستا سفر کرده است، گفت: کسانی را دیده است که ۲۵ سال میوه نخورده‌اند و یا بچه‌ای را دیده که دنبال خودروی رئیس جمهور می‌دویده، در حالی که کفش و لباس مناسب نداشته اما درخواست او این بوده است که سقف مدرسه‌اش در حال ریزش و است و باید آن را تعمیر کنند.
وی تأکید کرد: یارانه واریز شده به حساب مردم از بیت‌المال بوده و در مصرف کردن آن نهایت صرفه‌جویی و دقت را داشته باشند.

تاریخ بروزرسانی : 2010-12-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو