هر آنچه در برنامه ۹۰ دیشب گذشت

هر آنچه در برنامه ۹۰ دیشب گذشت

به گزارش «تابناک»، فردوسی‌پور برنامه نود را با پرسش نظرسنجی که مهمترین رخداد لیگ برتر در سال ۹۰ چه بود ؟ آغاز کرد  و سپس برنامه را با پخش بازیهای هفته پایانیلیگ برتر ادامه داد . در ضمن  با توجه به تعطیلی مسابقه لیگ برتر این برنامه تا دو ماه آینده تعطیل خواهد بود اما شب گذشته برنامه […]

به گزارش «تابناک»، فردوسی‌پور برنامه نود را با پرسش نظرسنجی که مهمترین رخداد لیگ برتر در سال ۹۰ چه بود ؟ آغاز کرد  و سپس برنامه را با پخش بازیهای هفته پایانیلیگ برتر ادامه داد .

در ضمن  با توجه به تعطیلی مسابقه لیگ برتر این برنامه تا دو ماه آینده تعطیل خواهد بود اما شب گذشته برنامه مفصلی به روی آنتن رفت.

کرانچار: جدایی من از پرسپولیس مهربانانه بود

در ابتدای برنامه کرانچار سرمربی سپاهان در اصفهان به صورت تصویری با برنامه ۹۰ ارتباط برقرار کرد.

وی با اشاره به جدایی‌اش از پرسپولیس گفت: ۱۵ روز قبل از شروع لیگ تیم را تحویل گرفتم و نتایج خوبی که کسب کردیم. احساسم این بود که اگر در آن سال قهرمان نمی‌شدیم می‌توانستم تیمی بسازم که سال آینده قهرمان شود اما تاکید می‌کنم که جدایی من از پرسپولیس مهربانانه بود و آرزو می‌کردم این تیم با دایی موفق شود. من راه خودم را رفتم و دایی نیز راه خود را رفت.

نوید کیا ، اصفهان کم کم قطب اول ورزش ایران می شود!

محرم نوید کیا ، مهمان تصویری این برنامه بود که حدود یک ساعت این برنامه را به خود اختصاص داد ! وی با گلایه از مسئولان سیما اعتقاد داشت که نسبت به تیم سپاهان قهرمان سه ساله کشور کم لطفی می شود ، در ضمن نوید کیا اظهار داشت : که اصفهان کم کم قطب اول ورزش ایران می شود و در همه های رشته ها بی رقیب می شود !

وی درباره رابطه اش با قلعه نوعی و شایعاتی که مبنی بر اختلاف این دو با هم مطرح می شد عنوان کرد: من بیشتر از اینکه افراد را دوست داشته باشم سپاهان را دوست دارم. از ۱۳ سالگی در این تیم بودم و گاهی اوقات بیشتر از خانواده در کنار تیم بودم. با آقای قلعه نوعی هم مشکلات زیادی نداشتم و هر موقع نکته ای به وجود می آمد در اتاق ایشان باهم به رفع مشکلات می پرداختیم.
کاپیتان سپاهان درباره کناره گیری ساکت از مدیریت باشگاه سپاهان و آمدن رحیمی اظهار داشت: من در ابتدای فصل اولین بازیکنی بودم که برای عقد قرارداد به باشگاه رفتم و به من گفتند که ما می خواهیم سقف قرارداد را رعایت کنیم. همان موقع به اقای حسینی و ساکت گفتم که با این وضعیت تیم از بین می رود و همه بازیکنان از تیم جدا می شوند. 
وی افزود: بازیکنانی که از تیم رفتند بارها به من گفتند که این تیم بهترین تیم ایران است. اما وقتی فهمیدند که باشگاه بیشتر از سقف قرارداد نمی دهد هر کدام مشکلی را برای خود تراشیده و بهانه های گوناگونی برای رفتن مطرح کردند.
نوید کیا درخصوص تفاوت های مدیریتی ساکت و رحیمی گفت: تنها کسی که می گفت سپاهان قهرمان می شود آقای رحیمی بود. اما آقای ساکت هم سال ها برای این تیم زحمت کشید. تنها نکته مثبت آقای رحیمی نسبت به همنوعان خود این است که به هیچ وجه دروغ نمی گوید و کدخدا منشی نمی کند. من خودم شخصا به این نکته رسیدم که این بشر امکان ندارد به من دروغ بگوید.
کاپیتان سپاهان کاظمی را بهترین مربی دوران بازیگری اش دانست و گفت: فرهاد کاظمی از مربیانی بود که خیلی چیزها به من یاد داد. خود ایشان هم بود که من را از هافبک دفاعی به هافبک نفوذی آورد.
وی درمورد نحوه ساخت ورزشگاه نقش جهان اصفهان نیز گفت: ۶ سال است که ورزشگاه نقش جهان را از ما گرفته اند و امیدوارم هر چه زودتر این ورزشگاه را بسازند. تنها تیم های ذوب آهن و سپاهان بودند که از شهر اصفهان در لیگ قهرمانان آسیا درخشیدند 


 قلعه نویی در تراکتوری می ماند!

 در ادامه برنامه ۹۰ بعد از پخش بازی تراکتور و ملوان قلعه نویی گفت : باید تیم را تقویت کنیم تا زنگ تفریح در آسیا نباشیم ، از محتوای آخرین اظهارات دو طرف و تمایلات درونی آنها و اخبار پشت پرده بر می آیدکه به احتمال بیش از ۹۰ درصد قلعه نویی را باید کماکان  تراکتوری دانست .هر چند گاهی اتفاقات طوری رقم می خورد که  احتمالات۱۰ درصد ی ، پیش بینی های نود درصد ی را پشت سر می گذارد . پخش بازی‌های هفته پایانی لیگ ادامه داد  .

بهروان : به نظر تیمها احترام می گذاریم

 سرپرست سازمان لیگ برتر گفت :« من هم تمام تلاشم این است که تیم گهر در درود بماند. این تیم متعلق به مردم این شهر است و برای رسیدنش به لیگ برتر ، سختی های زیادی کشیدند ولی باید برای لیگ برتری بودن ، همه استان کمک کنند و بتوانند شرایط و مقررات کنفدراسیون را هم فراهم کنند. ما همه امکانات را زیر نظر می گیریم و بعد شرایط را می سنجیم اما امیدوارم با این هیجانی که مردم دارند ، این تیم در درود بماند.»
او سپس درباره قانون ممنوعیت حضور دروازه بانان خارجی گفت:« من هم می گویم این قانون درست نیست. الان ۲۸ تیم دسته اول داریم و ۱۸ تیم در دسته اول یعنی در مجموع ۴۶ تیم داریم. اگر بخواهند فقط ۲ دروازه بان داشته باشند ، واقعا ۱۰۰ تا دروازه بان خوب داریم که بتوانند در این تیم ها بازی کنند؟ برای همین هم هست که من می گویم این قانون کمکی به ما نمی کند.»

سپس رئیس سازمان لیگ فوتبال که روی خط برنامه ۹۰ رفته بود، درباره قانون منع حضور دروازه‌بانان خارجی در لیگ برتر گفت: «ما هنوز تصمیمی در این باره نگرفتیم و از سازمان لیگ خواستیم در دوره جدید، قوانین مربوط به لیگ را بررسی دوباره کنیم. 

به هر حال در این سال‌ها بازیکنان خارجی بسیاری آمده‌اند به لیگ ما که کیفیت نداشتند و کلی پول در دلالی سوخته است. به هر حال ما چهار سال این قانون را اجرا کردیم ولی باید نظریات کارشناسان را در این زمینه بگیریم ، بعد دو جلسه داریم و از میان نظریات همه ف یک تصمیم نهایی می‌گیریم.

عادل فردوسی پور به نظرسنجی برنامه‌اش اشاره کرد و گفت: «۸۵ درصد مدیران باشگاهها می‌گویند این قانون به ضرر فوتبال است» ، بهروان تأکید کرد می‌کوشد، نظر مردم و مدیران باشگاهها در این باره لحاظ شود.


جشن و پایکوبی مردم لرستان

در قسمت پایانی برنامه بازی گهر زاگرس با ایرانجوان بوشهر به همراه حواشی آن پخش شد . جشن و پایکوبی مردم لرستان در نوع خود جالب بود .

همچنین فردوسی‌پور اعلام کرد به دلیل تعطیلی لیگ برنامه نود حدود ۲ ماه تعطیل خواهد بود و برنامه آینده نود اواخر تیرماه روی آنتن می‌رود.

پرسش و پاسخ نظرسنجی۹۰

پرسش نظرسنجی نود، این بود که مهمترین رخداد لیگ برتر در سال ۹۰ چه بود ؟ ۱- نزول استقلال در نیم فصل دوم ۲- درخشش صبا و نفت ۳- قهرمانس دوباره سپاهان ۴- رتبه ۱۲ پرسپولیس ۵- نایب قهرمانی تراکتورسازی که بیش از ۶۲ درصد به گزینه ۴ یعنی نزول پرسپولیس به رتبه ۱۲ رای دادند و حدود ۱۴ درصد به گزینه یک ،نزول استقلال در نیم فصل دوم  ، را برگزیدند .
بهترین و سریعترین روش مهاجرت به استرالیا
آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
تاریخ بروزرسانی : 2012-05-15 / نویسنده :
/
امتیاز : 4 تعداد رای : 1
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاسامسونگکفش پاشنه مخفیدکتر تاجبخش
دکتر بتول طاهری
تصاویری از مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
تصاویری از مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
بازگشت داریوش ارجمند به سینما با فیلم سینمایی ماهورا
بازگشت داریوش ارجمند به سینما با فیلم سینمایی ماهورا
مخفی کردن خالکوبی های دست بازیکن تیم تراکتورسازی
مخفی کردن خالکوبی های دست بازیکن تیم تراکتورسازی
پوشش بدون حجاب دختران اردنی در ورزشگاه آرارات تهران
پوشش بدون حجاب دختران اردنی در ورزشگاه آرارات تهران
بسته جبرانی برای ۷ میلیون حقوق بگیر
بسته جبرانی برای ۷ میلیون حقوق بگیر
تصاویری از نحوه تامین امنیت ترامپ در نیویورک
تصاویری از نحوه تامین امنیت ترامپ در نیویورک
دردناک ترین تصویر از مراسم تشییع شهدای اهواز
دردناک ترین تصویر از مراسم تشییع شهدای اهواز
تصاویری از دیدارهای روحانی در نیویورک
تصاویری از دیدارهای روحانی در نیویورک
مداح جوان اهل بیت هنگام روضه خواندن جان داد
مداح جوان اهل بیت هنگام روضه خواندن جان داد
یونیک ویزاسامسونگکفش پاشنه مخفیدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری