ماجرای مرگ دختر ۱٫۵ ساله در مجلس عروسی

ماجرای مرگ دختر ۱٫۵ ساله در مجلس عروسیاخبار

آخرین نیوز: حدود ۳ هفته قبل و در حالی که مجلس عروسی در منطقه گلشهر مشهد برگزار بود ناگهان دختر ۱٫۵ ساله ای بیهوش بر زمین افتاد و وقتی او را به بیمارستان رساندند که دیگر جان خود را از دست داده بود. به گزارش روزنامه خراسان، با اعترافات تنها زنی که به عنوان مظنون […]

آخرین نیوز: حدود ۳ هفته قبل و در حالی که مجلس عروسی در منطقه گلشهر مشهد برگزار بود ناگهان دختر ۱٫۵ ساله ای بیهوش بر زمین افتاد و وقتی او را به بیمارستان رساندند که دیگر جان خود را از دست داده بود.

به گزارش روزنامه خراسان، با اعترافات تنها زنی که به عنوان مظنون در پرونده مرگ دختر ۱٫۵ ساله در مجلس عروسی بازداشت شده بود، این پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

حدود ۳ هفته قبل و در حالی که مجلس عروسی در منطقه گلشهر مشهد برگزار بود ناگهان دختر ۱٫۵ ساله ای بیهوش بر زمین افتاد و وقتی او را به بیمارستان رساندند که دیگر جان خود را از دست داده بود. با انتقال جسد این دختر بچه به پزشکی قانونی و انجام معاینات دقیق، مشخص شد که این دختر بی گناه بر اثر ضربه مغزی جان باخته است. بنابراین به دستور قاضی ویژه قتل عمد، کارآگاهان پلیس تحقیقات گسترده ای را در این باره آغاز کردند.

آنان در ادامه بررسی های خود به زن جوانی مظنون شدند که احتمالا در مرگ دختر بچه نقش داشته است.

بنابراین به دستور قاضی صفائیان این زن بازداشت و تحت بازجویی قرار گرفت اما وی مدعی شد که از ماجرای مرگ این دختر اطلاعی ندارد و در هر مرحله از بازجویی‌ها نیز اظهارات خود را تکرار کرد تا این که پس از گذشت مدتی از این ماجرا، کارآگاهان با جمع آوری اسناد و مدارکی که نشان می‌داد او در مجلس عروسی در کنار دختر بچه بوده این زن را دوباره مورد بازجویی قرار دادند او که دیگر چاره‌ای جز بیان حقیقت پیدا نکرد به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: من او را از روی تخت برداشتم اما ناگهان از بغلم به زمین افتاد و فوت کرد. با اعترافات این زن، پرونده وارد مرحله جدیدی شد و او با صدور قرار قانونی در اختیار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

تاریخ بروزرسانی : 2010-12-12 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو
جایگزین بوتاکس آمد