انتقاد تند پرستو صالحی به انتشار فیلمی از ستاره اسکندری

انتقاد تند پرستو صالحی به انتشار فیلمی از ستاره اسکندری اخبار ایران و جهان

ستاره اسکندری در خارج از کشور کشف حجاب کرده است و پرستو صالحی نیز واکنش نشان داده است

ستاره اسکندری بازیگر ایرانی می باشد که اخیرا به خارج از کشور سفر کرده است او در خارج از کشور همانند دیگر هنرمندان کشف حجاب کرده است که واکنش های زیادی به دنبال داشت پرستو صالحی بازیگر معروف ایرانی می باشد که با انتشار ویدئویی از ستاره اسکندری در فضای مجازی به شدت انتقاد کرده است و اعلام کرده است که ستاره اسکندری به چه کسی خائن است چون روسری برداشته است خائن شده است؟ در ادامه واکنش پرستو صالحی به فیلمی از ستاره اسکندری در خارج از کشور را در نیک صالحی بخوانید.

فیلمی از ستاره اسکندری در خارج از کشور

پرستو صالحی با انتشار پستی از افرادی که ویدئوی منتسب به ستاره اسکندری را در فضای مجازی پخش و منتشر کردند به شدت انتقاد کرد.

پرستو صالحی درباره ویدئویی که در روزهای گذشته از این بازیگر منتشر شده و زنی که در حین فیلم گرفتن به این بازیگر توهین می‌کند و او را خائن خطاب می‌کند، نوشت: «خائن؟! سلبریتی خائن؟!

واکنش پرستو صالحی به انتشار فیلمی از ستاره اسکندری

الان خانم ستاره اسکندری دقیقا به چه چیزی و چه کسی خیانت کرده؟! فقط چون روسری سرش نیست؟! چند نفرتون توی خود هواپیما از مرز ایران که رد میشین روسری‌هاتونو برمی‌دارین؟! شرم کنین. با کسانی هستم که هر بار و هر بار گول این موج‌های تخریبی علیه هنرمندان رو می‌خورن.

فیلمی از ستاره اسکندری

ستاره اسکندری

با خودتون چند چندین شما که قضاوت می‌کنین؟! و اما اون زنی که با گرفتن این تصاویر دست اختلاس‌گران و دزدان بیت‌المال رو رو کرد، خدا قوت که به هم‌جنس خودت رحم نکردی…

خانواده اسکندری ثابت شده‌اند و هیچوقت هم جانماز آب نکشیدن که حالا خلافش ثابت شده باشه. شرم کنین…اینکه بازیگر تو یه سریال تار موش معلوم نیست ولی بیرون جور دیگه‌ست از ریا نیست. کجای این مساله گنگ و نامفهومه؟»

خبرآنلاین

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2019-06-22 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :