فهرست قیمت جدید مسکن در پایتخت

فهرست قیمت جدید مسکن در پایتخت

خانه های بالاتر از ۷۰ متر نسبت به آپارتمانهای کوچک خریدار کمتری دارند؛ در واقع خریداران آپارتمانهایی با متراژ بالاتر اغلب کسانی هستند که واحد مسکونی خود را برای خرید واحدی بزرگتر به فروش می رسانند. مهر: در حالی که خرید و فروش آپارتمانهای بیش از ۷۰ متر در شمال تهران رونق دارد اما در […]

خانه های بالاتر از ۷۰ متر نسبت به آپارتمانهای کوچک خریدار کمتری دارند؛ در واقع خریداران آپارتمانهایی با متراژ بالاتر اغلب کسانی هستند که واحد مسکونی خود را برای خرید واحدی بزرگتر به فروش می رسانند.
مهر: در حالی که خرید و فروش آپارتمانهای بیش از ۷۰ متر در شمال تهران رونق دارد اما در مناطق میانی و جنوب پایتخت، متراژ خانه‌های نوساز به سمت کوچکتر شدن پیش می‌رود.

بازار کنونی مسکن شرایط مناسبی برای خریداران آپارتمانهایی با متراژ بزرگ محسوب نمی شود زیرا با کاهش نقدینگی در میان خریداران و عدم ارایه تسهیلات از سوی بانکها مسیر خانه دار شدن در شهرهای بزرگ با مشکل مواجه شده است.

به همین دلیل، خانه های بالاتر از ۷۰ متر نسبت به آپارتمانهای کوچک خریدار کمتری دارند؛ در واقع خریداران آپارتمانهایی با متراژ بالاتر اغلب کسانی هستند که واحد مسکونی خود را برای خرید واحدی بزرگتر به فروش می رسانند.

رونق خرید و فروش واحدهای بزرگ در شمال

گرچه خرید و فروش این املاک در شمال تهران همچنان ادامه دارد و خریداران خردتر این مناطق به زندگی در این واحدها تمایل دارند؛ اما متراژ خانه ها در بخشهای میانی و جنوب شهر تهران به سمت کوچکتر شدن پیش می رود.

براساس این گزارش ، قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در تهران باوجود کاهش خرید و فروش همچنان برای اقشار آسیب پذیر به راحتی ممکن نیست؛ به همین جهت اغلب اقشار متوسط جامعه توان خرید واحدهای بیش از ۷۰ متر را ندارند.

آپارتمانهای ۷۰ تا ۸۰ متری

براساس این گزارش، قیمت هر متر مربع واحد مسکونی ۷۲ متری در نازی آباد بدون پارکینگ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است و آپارتمانی ۷۳٫۵ متری در حوالی مترو دانشگاه صنعتی شریف با قیمت ۹۳ میلیون تومان به فروش می رسد.

همچنین واحد ۷۲ متری ۲ خوابه با ۴ سال ساخت در بهار شمالی با قیمت ۱۴۷ میلیون تومان به فروش گذاشته شده که این قیمت از سوی مالک این واحد مسکونی یک قیمت استثنایی اعلام شده است.

برای واحدی ۷۵ متری در بلوار آیت الله کاشانی هم با عمر ۱۰ ساله ۱۱۸ میلیون تومان قیمت تعیین شده است و ۷۵ متری تکواحدی در خیابان سبلان با قیمت ۶۰ میلیون تومان به فروش می رسد.

آپارتمانهای ۸۰ تا ۹۰ متری

واحدی ۷۸٫۵ متری در خیابان پیروزی ۱۰ سال ساخت هم با پارکینگ ۱۲۵ میلیون تومان و بدون پارکینگ با قیمت ۱۱۷ میلیون تومان به فروش می رسد.

۸۵ متری درجنت آباد شمالی با امکانات ویژه با ۱۸۰ میلیون نقد و ۱۰ میلیون وام مسکن به فروش می رسد همچنین ۸۱ متری بدون انباری در خیابان فاطمی به قیمت هر متر مربع ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

۸۲ متری در محدوده خیابان جشنواره هم با قیمت ۷۹ میلیون تومان برای فروش قیمت گذاری شده است. درخیابان اشرفی اصفهانی یک واحد ۸۳ متری ۸ سال ساخت هم با قیمت ۱۳۰ میلیون تومان به فروش می رسد.

واحدی ۸۸ متری در خیابان دریان نو هم به قیمت ۱۵۵ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

آپارتمانهای ۹۰ تا ۱۰۰ متری

۹۰ متری در بلوار آیت الله کاشانی فول امکانات با قیمت ۲۰۷ میلیون تومان به فروش می رسد، از سویی ۸۸ متری در خیابان جردن با عمر ۸ساله هم با قیمت ۲۷۰ میلیون تومان عرضه می شود.

در محدوده یوسف آباد هم یک آپارتمان ۹۰ متری ۲۹۲ میلیون تومان و ۹۹ متری در شمس آباد باقیمت۲۰۵ میلیون تومان عرضه می شود. ۱۰۰ متری در خیابان امیرآباد با عمر ۲۵ ساله هم ۱۸۵ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. در محدوده شهرک غرب هم واحدی ۹۰ متری با قیمت ۲۲۰ میلیون و ۱۱۰ متری باقیمت ۲۳۰ میلیون تومان به فروش می رسد.

آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
مناسب ترین کفش برای دویدن و پیاده روی + عکس
2011-01-29
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 1
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبول
دکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز
عکس قدیمی از بهروز وثوقی و عزت الله انتظامی
عکس قدیمی از بهروز وثوقی و عزت الله انتظامی
تصویری از پرستاری فاطمه گودرزی از انتظامی
تصویری از پرستاری فاطمه گودرزی از انتظامی
تصاویری زیبا از فرش گل در بروکسل
تصاویری زیبا از فرش گل در بروکسل
ماجرای عجیب از سیگار کشیدن کودک دو و نیم ساله
ماجرای عجیب از سیگار کشیدن کودک دو و نیم ساله
عزت‌الله انتظامی در کنار خسرو شکیبایی در بهشت زهرا آرام گرفت
عزت‌الله انتظامی در کنار خسرو شکیبایی در بهشت زهرا آرام گرفت
تصاویری ترسناک از مجتمع مسکونی عنکبوت ها
تصاویری ترسناک از مجتمع مسکونی عنکبوت ها
گفتگو با حامد عنقا نویسنده سریال پدر درباره سکانس پر حاشیه
گفتگو با حامد عنقا نویسنده سریال پدر درباره سکانس پر حاشیه
تصاویری از بازدید سردار سلیمانی از حرم علوی
تصاویری از بازدید سردار سلیمانی از حرم علوی
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبولدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز