فروش حلقه ازدواج و پیراهن قذافی در معرض فروش + تصویر

فروش حلقه ازدواج و پیراهن قذافی در معرض فروش + تصویراخبار

فروش حلقه ازدواج و پیراهن قذافی در معرض فروش + تصویرReviewed by Test on Feb 4Rating:   می دانم که ارزش حلقه قذافی و پیراهن وی اگر در اروپا عرضه شوند بیش از این مبلغ خواهد بود یک شهروند لیبیایی حلقه ازدواج ‘معمر قذافی’ دیکتاتور سابق لیبی و پیراهنی که هنگام کشته شدن به تن […]

فروش حلقه ازدواج و پیراهن قذافی در معرض فروش + تصویرReviewed by Test on Feb 4Rating:


 

می دانم که ارزش حلقه قذافی و پیراهن وی اگر در اروپا عرضه شوند بیش از این مبلغ خواهد بود

یک شهروند لیبیایی حلقه ازدواج ‘معمر قذافی’ دیکتاتور سابق لیبی و پیراهنی که هنگام کشته شدن به تن داشت را به قیمت دو میلیون دلار در معرض فروش قرار داده است.
 
به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، سایت العربیه جمعه ۳ فوریه (۱۴بهمن) اعلام کرد: «یک شهروند لیبیایی حلقه ازدواج “معمر قذافی” دیکتاتور سابق لیبی و پیراهنی که هنگام کشته شدن به تن داشت را به قیمت دو میلیون دلار در معرض فروش قرار داده است.»
به گزارش “یونایتدپرس اینترنشنال” خبرگزاری آمریکایی ” احمد الورفلی” شهروند لیبیایی با قرار دادن یک آگهی تبلیغاتی بر روی یک وب سایت لیبیایی اعلام کرده حاضر است حلقه ازدواج و پیراهن دیکتاتور سابق لیبی را به فروش رساند. این جوان لیبیایی می گوید حلقه ازدواج و پیراهن قذافی را در جریان عملیات کشته شدن وی، یافته است.
وی افزود: «می دانم که ارزش حلقه قذافی و پیراهن وی اگر در اروپا عرضه شوند بیش از این مبلغ خواهد بود .»
گفتنی است پیش از این یکی از انقلابیون لیبی به نام “العریبی” گفته بود وی قذافی را کشته است و حلقه ازدواج و پیراهن رهبر سابق این کشور نزد وی است. وی در توضیح چگونگی کشته شدن قذافی گفته بود، یک تیر به زیر بغل و یک تیر به سر او شلیک کرده است .

 

تاریخ بروزرسانی : 2012-02-04 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو