تکذیب توافق فدراسیون الجزایر و کی روش

تکذیب توافق فدراسیون الجزایر و کی روشاخبار

به تازگی خبرهایی مبنی بر توافق فدراسیون الجزایر و کی روش شنیده می شود که گویا این خبر تکذیب شده است. نیک صالحی جزئیات خبر را برای شما عزیزان شرح می دهد.

کی روش از سنین نوجوانی و جوانی به فوتبال روی آورد و در یکی از تیم های پرتغال به نام نامپولای موزامبیک پست دروازه بان را بر عهده داشت. بعد از اینکه موزامبیک از پرتغال جدا شد، کی روش آن تیم را ترک کرد و به وطن خود یعنی پرتغال بازگشت. کارلوس کی روش در یکی از دانشگاه های پرتغال، مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی گرایش فوتبال را دریافت کرد. نیک صالحی در این بخش جزئیات خبر تکذیب توافق فدراسیون الجزایر و کی روش را شرح می دهد.

فدراسیون الجزایر و کی روش

فدراسیون الجزایر و کی روش

الجزایر و کی روش

توافق فدراسیون الجزایر با کی روش تکذیب شد

روز گذشته اخبار متعددی در رسانه‌های الجزایر مطرح شده که فدراسیون فوتبال الجزایر
با کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران به توافق نهایی رسیده است
و مرد پرتغالی در یک قدمی امضای قرارداد با روباه‌های صحرا است.

پس از این اخبار کی روش نیز با گذاشتن پستی مبهم و بحث برانگیز
در صفحه اجتماعی خود به این شایعات و اخبار دامن زد.

امروز حفیظ دراجی، مجری و خبرنگار مشهور الجزایری شبکه بین اسپورت به شدت از خیر الدین زطشی، رئیس فدراسیون فوتبال الجزایر انتقاد کرد و او را دروغگو نامید و توافق فدراسیون این کشور با کی روش و بلماضی را تکذیب کرد. این مجری گفت: زطشی نه با کی روش و نه با بلماضی توافق کرده بلکه او به ملت الجزایر دروغ می‌گوید. هیچ خبری از مذاکره با مربی خارجی بزرگ نیست. او در این چند ماه گذشته همیشه با دروغگویی گفته که در چند روز آینده مربی خارجی بزرگی زمام هدایت تیم ملی را خواهد گرفت.

فارس

تاریخ بروزرسانی : 2018-08-02 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو