بلایی که عمل زیبایی بر سر چهره دختر جوان آورد

بلایی که عمل زیبایی بر سر چهره دختر جوان آورداخبار

عمل زیبایی صورت سه هزار پوندی یک چهره مشهور برای جوان‌ سازی پوستش، طرفداران او را شوکه کرده است.

بلایی که عمل زیبایی بر سر چهره دختر جوان آوردReviewed by Sarabi on Jan 12Rating:

الکساندرا کِین نام یک دختر جوان انگلیسی می باشد. وی در بین مردم مشهور و شناخته شده می باشد. این دختر جوان به تازگی عمل لیزر را برای جوانسازی پوستش انجام داده است. این دختر در عوض زیبایی و جوانسازی به متورم و قرمزی شدید پوست مبتلا شده است. عمل زیبایی دختر جوان تعجب هوادارانش را به دنبال داشته است. تصاویری از چهره این ستاره ۲۷ ساله پس از عمل جراحی زیبایی را در نیک صالحی می‌توانید مشاهده کنید.

تصویری عجیب از عمل زیبایی دختر جوان انگلیسی

نتیجه عمل لیزر ۳ هزار پوندی یک چهره مشهور انگلیسی برای جوان‌سازی پوست صورتش، دوستداران او را شوکه کرد. ” الکساندرا کِین” ۲۷ ساله، چهره تازه مشهوری که به واسطه حضور در برنامه مستند زوج‌یابی ” لاو آیلند” معروف شده است، با پرداخت مبلغی نزدیک به ۳ هزار پوند روی صورتش جراحی لیزر انجام داد، اما نتیجه این عمل به متورم و قرمز شدن شدید پوست صورتش انجامیده است.

او با انتشار عکس‌هایی از خود در اینستاگرام همه دوستداران خود را شوکه کرد.

عمل زیبایی دختر جوان

عمل زیبایی دختر جوان

عمل زیبایی دختر جوان بلای جانش شد

بسیاری از دوستانش از او انتقاد کردند که چرا چنین ریسکی را با چهره خود انجام داده و اینکه چهره او زیباست و نیازی به این کار‌ها ندارد، اما او در پاسخ گفته است: چهره خود را همواره با آرایش و گریم درست می‌کرده و چهره واقعی او را کسی ندیده است و نیاز به این عمل جراحی زیبایی داشته است. او گفته است ممکن است تورم صورت او هفته‌ها به طول انجامد، اما به مرور بهبود خواهد یافت.

عمل زیبایی دختر جوان

عمل زیبایی دختر جوان انگلیسی

تابناک

تاریخ بروزرسانی : 2019-01-12 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو