علی مرادی: ناگفته‌هایم از رضازاده را به زودی رسانه‌ای می‌کنم

علی مرادی: ناگفته‌هایم از رضازاده را به زودی رسانه‌ای می‌کنم

نمی‌دانم چرا ریاست را برای رضازاده را در نظر نگرفته‌اند، ماشاالله هیکل خوبی هم دارد ! البته شاید هم تسلط رضازاده به زبان انگلیسی در این سالها بیشتر شده باشد و می تواند به خوبی رای بیاورد ؟! ایلنا- تقابل حسین رضازاده سرپرست فعلی فدراسیون وزنه برداری با علی مرادی رئیس اسبق این فدراسیون و […]

نمی‌دانم چرا ریاست را برای رضازاده را در نظر نگرفته‌اند، ماشاالله هیکل خوبی هم دارد ! البته شاید هم تسلط رضازاده به زبان انگلیسی در این سالها بیشتر شده باشد و می تواند به خوبی رای بیاورد ؟!
ایلنا- تقابل حسین رضازاده سرپرست فعلی فدراسیون وزنه برداری با علی مرادی رئیس اسبق این فدراسیون و دبیر کل فعلی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا وارد مراحل جدی تری شده است.

بعد از آنکه فدراسیون وزنه برداری نام مرادی را در فهرست چهار نفره ایران برای انتخابات کنفدراسیون اسیا قرار نداد، علی مرادی مجبور شد از حمایت کشورهای دیگر برای برای شرکت در انتخابات اسفندماه این کنفدراسیون استفاده و خود را نامزد دو پست ریاست و دبیر کلی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا کند .

علی مرادی شنبه شب میهمان برنامه ورزش بدون ویرایش رادیو گفت وگو بود و در کنار سایر میهمانان و کارشناسان به بررسی کرسی های بین المللی در ورزش ایران پرداخت.

مازیار ناظمی، سردبیر این برنامه، بخش‌هایی از این برنامه را در وبلاگ شخصی‌اش منتشر کرده است. مرادی در این گفت‌وگو‏، نه تنها رضازاده را تهدید کرده است که ناگفته‌هایی علیه او دارد که در آینده رسانه‌ای می‌کند که حضور او در انتخابات کنفدراسیون آسیا را هم غیرقانونی دانسته است. چرا که رضازاده هنوز سرپرست فدراسیون است.

علی مرادی که از رفتار فدراسیون وزنه برداری ایران نسبت خود و جایگاه آسیایی اش گله مند است گفته است که رضازااده سهمی از موفقیت‌هایش را مدیون او است :« نه سازمان تربیت بدنی و نه فدراسیون پاسخ نامه من را در مورد دلایل معرفی نشدنم به کنفدراسیون وزنه برداری آسیا نداده اند.

رضازاده سهم مهمی از موفقیتهایش را مدیون تلاشهای من است . از روزی که سرباز بود بدنبال معافیتش بودم و در بسیاری از موارد کارهای اشتباهش را پوشش دادم، ولی امروز بازی داراب ریاحی را که ۱۲ سال کنار خودم رشد کرد، می خورد و به من بی حرمتی می‌کند.

دلم نمی خواهد مسایلی را که از او می دانم، بگویم چون همه مقصر هستیم. ولی به زودی برخی موارد تخلفات فدراسیون تحت سرپرستی رضازاده را رسانه ای می‌کنم و دیگر سکوت نخواهم کرد.»

مرادی در بخش دیگری از صحبتهای خود نامزدی رضازاده برای پست نائب رئیسی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا را به تمسخر گرفته‌ است :« من تعجب می‌کنم کسانی که ایشان را راهنمایی کرده‌اند، چرا برای ریاست رضازاده را در نظر نگرفته‌اند، ماشاالله هیکل خوبی هم دارد ! البته شاید هم تسلط رضازاده به زبان انگلیسی در این سالها بیشتر شده باشد و می تواند به خوبی رای بیاورد ؟!

ولی یادتان باشد اگر من در ریاست و یا دبیر کلی رای بیاورم خودبه خود رضازاده از دایره انتخابات خارج می‌شود. از هر کشوری بیش از یک نفر نمی تواند عضو هیت رئیسه شود .

تصور می‌کنم بهتر بود رضازاده کار از کمیته فنی شروع می‌کرد. ولی متاسفانه او را فریب داده اند تا شخصیتش خراب شود و اعتبار باقی مانده اش را از دست بدهد.

البته من همین جا بگویم شرکت رضازاده و داراب ریاحی در انتخابات آسیا غیر قانونی است چون این دو نفر موعود سرپرستیشان تمام شده و حکمی ندارند.»

مناسب ترین کفش برای دویدن و پیاده روی + عکس
آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
2011-01-03
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبول
دکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز
متفاوت ترین تیپ علی صادقی در یک مراسم
متفاوت ترین تیپ علی صادقی در یک مراسم
ماجرای عجیب زنده شدن مرد ثروتمند بعد از مرگش
ماجرای عجیب زنده شدن مرد ثروتمند بعد از مرگش
تصاویری از کارواش مترو در تهران
تصاویری از کارواش مترو در تهران
امین حیایی و همسرش بر روی سِن جشن حافظ
امین حیایی و همسرش بر روی سِن جشن حافظ
ملیکا شریفی‌نیا در کنار برادرش در سریال دلدادگان
ملیکا شریفی‌نیا در کنار برادرش در سریال دلدادگان
رفتار مردم ترکیه در هنگام تبدیل دلار به لیر
رفتار مردم ترکیه در هنگام تبدیل دلار به لیر
پست اینستاگرامی پیمان معادی درباره تسلیم نشدن
پست اینستاگرامی پیمان معادی درباره تسلیم نشدن
شب گردی فردوسی پور و رشید پور در میدان شوش
شب گردی فردوسی پور و رشید پور در میدان شوش
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبولدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز