جزئیات خبر عذرخواهی آدیداس از ایران + متن نامه

جزئیات خبر عذرخواهی آدیداس از ایران + متن نامهاخبار

خبر عذرخواهی آدیداس از ایران خبری بود که به تازگی در همه رسانه ها منتشر شده است. گویا مهدی تاج با تنظیم نامه ای از برند آدیداس خواست که از ملت ایران عذرخواهی کند.

آدیداس یکی از برندهای مد و پوشاک است که بنیانگذار آن آدولف داسلر است و دفتر مرکزی آن در هرتسوگن‌آوراخ، آلمان واقع شده است. رئیس هیئت مدیره آن ایگور لانداو و مدیر عامل اجرایی هربرت هاینر می باشد. کفش و پوشاک ورزشی و تجهیزات ورزشی و مراقبت‌های شخصی و … از جمله محصولات شرکت آدیداس هستند. به تازگی میان برند آدیداس و فدراسیون فوتبال ایران اختلافاتی به وجود آمده است و مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در نامه ای خواستار عذرخواهی برند آدیداس از ایران شد. نیک صالحی در این بخش جزئیات خبر عذرخواهی آدیداس از ایران را شرح می دهد.

عذرخواهی آدیداس از ایران

عذرخواهی آدیداس از ایران

آدیداس

آدیداس باید از ملت ایران عذرخواهی کند

رییس فدراسیون در نامه ای به سرپرست کمیته بازاریابی،تاکید کرد با توجه به اقدام سخیف صورت گرفته از سوی شرکت آدیداس،ضرورت دارد ضمن پیگیری حقوقی جدی این موضوع در مجامع بین المللی با همراهی ارکان حقوقی فدراسیون،زمینه عقد قرارداد جایگزین فراهم آید.

در پی حرکت توهین آمیز مسولان شرکت آدیداس در تحریم نام مقدس و عزیز ایران در سایت این شرکت،مهدی تاج در نامه ای به سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال نوشت:

جناب آقای ممبینی
سرپرست محترم کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال
با سلام

پیرو حرکت زشت و سخیف شرکت آدیداس درباره نام مقدس ایران عزیز در سایت این شرکت،لازم است هرچه سریعتر مراتب را با هماهنگی دبیرکل محترم و پیگیری ارکان حقوقی فدراسیون در جهت تعقیب این اقدام خلاف آداب حقوق بشردوستانه و همچنین عقد قرارداد با شرکت جایگزین برای رقابت های جام ملت های آسیا به انجام برسانید.

بی شک،هیچ شخص حقیقی و حقوقی حق جسارت به ساحت مردم عظیم الشان ایران عزیزمان را ندارد و فدراسیون فوتبال ضمن تاکید بر ضرورت عذرخواهی این برند از مردم میهن مان، با تمام توان در جهت حفظ شان ومنزلت نام ایران و ایرانی ایستادگی خواهد کرد.

روشن است این اتفاق در حالی رخ داده که تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در هنگام قرارداد و در زمان برگزاری رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ به طور کامل تعهدات خود را نسبت به این برند انجام داد و پایبندی اش را به مفاد توافق رعایت کرد.

مراتب پیگیری با قید فوریت به اطلاع اینجانب برسد.

رونوشت:

دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال_جهت آگاهی و اقدام لازم
سازمان تیم های ملی _جهت پیگیری و بررسی تا حصول نتیجه
مسول اموربین الملل فدراسیون فوتبال_جهت پیگیری
خزانه دار محترم فدراسیون_جهت پیگیری
مسول محترم حقوقی فدراسیون فوتبال_جهت پیگیری

سایت فدراسیون فوتبال

تاریخ بروزرسانی : 2018-07-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو
جایگزین بوتاکس آمد