طنز: چنین گفت محمود احمدی‌نژاد

طنز: چنین گفت محمود احمدی‌نژاد

شهرام شکیبا در خبرآنلاین نوشت: محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور و سرپرست وزارت نفت: «امسال حدود ۱٫۵ میلیون طرح مسکن مهر در اختیار خانواده‌ها قرار می‌گیرد و با توجه به این موضوع ۱٫۵ میلیون خانه خالی می‌شود و وقتی تولید مسکن سامان پیدا کند، این بحث در اجاره‌ها نیز اثر می‌گذارد و ما تلاش می‌کنیم تا پایان […]

شهرام شکیبا در خبرآنلاین نوشت:

محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور و سرپرست وزارت نفت: «امسال حدود ۱٫۵ میلیون طرح مسکن مهر در اختیار خانواده‌ها قرار می‌گیرد و با توجه به این موضوع ۱٫۵ میلیون خانه خالی می‌شود و وقتی تولید مسکن سامان پیدا کند، این بحث در اجاره‌ها نیز اثر می‌گذارد و ما تلاش می‌کنیم تا پایان سال ۹۰ دغدغه مسکن را از لیست دغدغه‌های مردم خارج کنیم.»

۱- به هر حال ۱۰ ماه بیشتر به پایان سال نمانده. این ۱۰ماه را هم آلاخون والاخون می‌کشیم تا ببینیم چه می‌شود. فقط امیدوارم آخر سال هم رئیس‌جمهور همین حرف را بزند و نگوید چرا از جانب من حرف می‌زنید.

۲- اصلاً بهتر نیست لیست دغدغه‌های مردم را هم مثل لیست مفسدان اقتصادی منتشر کنید تا خیال همه راحت شود.

۳- چه عیدی بشود عید سال ۹۱ با ۱٫۵ میلیون خانه خالی، دوستان از الان برنامه‌ریزی کنند که خیلی شلوغ ‌پلوغ می‌شود.

رئیس‌جمهور و سرپرست وزارت نفت: «ما تصمیم گرفتیم این روند را در دولت زود‌تر آغاز کنیم و وزارتخانه‌ها را ادغام کنیم. البته به لحاظ عاطفی دوست داشتم که ما ۳۰ وزارتخانه داشته باشیم، چراکه همه این افراد دوستان من هستند اما مصلحت کشور و علم مدیریت ایجاب می‌کند که ما تلاش کنیم دولت را کوچک کنیم و مجموعه مسئولیت‌ها را کاهش بدهیم.»

۱- «مصلحت کشور». لطفاً یک نفر محاسبه کند که چند وقت است رئیس‌جمهور در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام شرکت نمی‌کند. این تقریباً شبیه این است که کسی به همسرش بگوید: «ببین عزیزم من خیلی تو رو دوست دارم و نگرانت هستم ولی تا اطلاع ثانوی دوست ندارم بیام خونه.»

۲- لیست مفسدان اقتصادی که منتشر نشد. مرحمت کنید لیست دوستان و آشنایان را منتشر کنید که مردم از نظر عاطفی کمی روشن‌تر شوند و بدانند عاطفه‌شان را کجا باید خرج کنند.

۳- البته همین الان هم علی‌الظاهر از نظر عاطفی دچار کمبود «دوستان» ‌ هستیم وگرنه سرپرستی وزارت نفت می‌رسید به یکی از دوستان و عواطف جریان بیشتری می‌گرفت.

۴- یک تست عاطفه‌سنجی هم از مردم بگیرید بد نیست. به گمانم آقایان متکی و مصلحی هرگز در طول خدمتشان تا این حد عواطف مردمی را به خودشان جلب نکرده بودند.

۵- البته تجربه نشان داده که شما، هم دولت را کوچک می‌کنید، هم برخی دولتمردان را و عجبا که هرچه دولت کوچک‌تر می‌شود بعضی‌ها بزرگ‌تر می‌شوند.

***

ضمناً رئیس‌جمهور در همین گفت‌وگوی زنده تلویزیونی گفت که اصلاً انتخابات مجلس کی برگزار می‌شود؟

عرض نکردم رئیس‌جمهور از نظر عاطفی با ما هم شوخی دارد؟

رئیس‌جمهور و سرپرست وزارت نفت: «اطلاعات دقیق دارم که بن‌لادن از مدت‌ها قبل در اختیار نیروهای نظامی‌ آمریکا بود و حتی او را مریض کردند و روزی که او را کشتند، مریض بود. یعنی ابتدا او را مریض کردند و در حالی که مریض و در اختیار خودشان بود او را کشتند.»

مرگ بر آمریکا. این را نوشتم که نگویند فلانی از آمریکا پول می‌گیرد. گرچه در این روزگار بعضی‌ها حاضرند پول بدهند که فحش‌شان بدهند.

اما مگر آمریکایی‌ها مرض داشتند که بن‌لادن را مریض کنند؟ معمولاً اگر کسی مثل بن‌لادن را داشته باشند می‌کوشند سالم نگهش‌ دارند تا تخلیه اطلاعاتی‌اش کنند، نه اینکه مریضش کنند. حتی اگر بن‌لادن آدم خودشان باشد و بخواهند برایش عیدقربان بگیرند، باز چه نیازی به مریض کردنش بوده؟ گوسفند هم که بخواهند قربانی کنند، می‌روند صحیح و سالمش را پیدا می‌کنند.

بهترین و سریعترین روش مهاجرت به استرالیا
آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
2011-05-21
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 1
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاسامسونگکفش پاشنه مخفیدکتر تاجبخش
دکتر بتول طاهری
تصویری از حمید فرخ نژاد در نقش سامورایی
تصویری از حمید فرخ نژاد در نقش سامورایی
چشمان زیبای دختر مبتلا به بیماری سندرم
چشمان زیبای دختر مبتلا به بیماری سندرم
کودک ۴ ساله ای که در حمله تروریستی اهواز شهید شد
کودک ۴ ساله ای که در حمله تروریستی اهواز شهید شد
پوشش متفاوت شبنم مقدمی در فیلم سینمایی زهرمار
پوشش متفاوت شبنم مقدمی در فیلم سینمایی زهرمار
تغییر چهره لیونل مسی بازیکن تیم بارسلونا
تغییر چهره لیونل مسی بازیکن تیم بارسلونا
تصاویری از آغاز سال تحصیلی کلاس اولی ها
تصاویری از آغاز سال تحصیلی کلاس اولی ها
رفتار حرفه ای عکاس زن در حمله تروریستی اهواز
رفتار حرفه ای عکاس زن در حمله تروریستی اهواز
نجات جان یک نوزاد در حمله تروریستی به اهواز
نجات جان یک نوزاد در حمله تروریستی به اهواز
یونیک ویزاسامسونگکفش پاشنه مخفیدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری