طنز: ناگفته‌‌های سقوط بوئینگ

طنز: ناگفته‌‌های سقوط بوئینگ

خبرآنلاین مطلب طنز وبلاگ شهرام شکیبا را منتشر کرد: درست ساعاتی بعد از این که مطلب دیروزم را با عنوان «طلوع آفتاب به افق وزیر راه» در دفتر سایت و روزنامه نوشتم و به خانه رفتم، یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۲۷ هما که از تهران به مقصد ارومیه پرواز کرده بود، نزدیک دریاچه ارومیه سقوط […]

خبرآنلاین مطلب طنز وبلاگ شهرام شکیبا را منتشر کرد:

درست ساعاتی بعد از این که مطلب دیروزم را با عنوان «طلوع آفتاب به افق وزیر راه» در دفتر سایت و روزنامه نوشتم و به خانه رفتم، یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۲۷ هما که از تهران به مقصد ارومیه پرواز کرده بود، نزدیک دریاچه ارومیه سقوط کرد.

از آنجایی که اینجا ایران است (و از همان‌جای قبلی) طبیعی است که بنده به عنوان کم‌اطلاع‌ترین شخص از موضوع، بیشترین اظهارنظر را صادر نمایم.

۱- سقوط هواپیمای مذکور نشان می‌دهد فتنه جدیدی در راه است وگرنه چطور ممکن است یک هواپیمای غیرروسی سقوط کند.

۲- خوشبختانه فتنه‌گران جدید به کار خود وارد نیستند، چرا که چند نفر از حادثه مذکور جان به‌در برده‌اند. این نیز برخلاف روال معمول سقوط در ایران است.

۳- طبق اعلام مسئولان ذی‌ربط، سقوط مذکور به خاطر خطای انسانی و اشتباه خلبان نبوده در حالی که همیشه تقصیر اصلی سقوط را به گردن خلبان می‌اندازند.

۴- گفته می‌شود احتمالاً مسئولان نیز از سقوط هواپیمای مذکور متعجب شده‌اند و گفته‌اند:

اساساً احتمال سقوط این هواپیما صفر بوده است. ما کلاً صندلی‌ها و تزئینات داخلی را تغییر داده بودیم. در چنین حالتی امکان ندارد بال هواپیما کنده شود، آن هم در صورتی که بال‌ها را با بهترین چسب دوقلوی چینی چسبانده بودیم.

۵- برخی از ناآگاهان نیز گفته‌اند اوضاع و احوال هواپیماهای وزارتخانه‌ای که وزیرش ساعت ۶ صبح در ظلمات تاریکی چراغ‌ها را خاموش می‌کند و پرده‌ها را کنار می‌زند تا در جلسه مدیران از نور روز (!) استفاده کنند، طبیعتاً باید بهتر از این باشد. این اتفاق‌ها کاملاً غیرطبیعی است.

سند و مدرک

محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور: «اینکه در یک برنامه زنده تلویزیونی، فردی که خودش متخلف است، نسبت به کسی که حضور ندارد، تهمت و افترا بزند، صحیح نیست.» «دولت این‌گونه فضاهای غیراخلاقی را به ضرر کشور می‌داند و معتقدیم در کشور قانون حاکم است و به جرایم رسیدگی خواهد شد اما اینکه بدون هیچ‌ سند و دلیلی یک عده‌ای تصمیم سیاسی بگیرند که دولت را متهم کنند، کار بسیار زشتی است.»

۱- کاملاً درست است. دولت معتقد است قانون حاکم است.

۲- کاملاً درست است، تهمت‌زدن سند و مدرک می‌خواهد.

۳- کاملاً درست است، نباید در برنامه زنده تلویزیونی کسی که حضور ندارد را بدون سند و مدرک متهم کنیم.

یکی از کاندیداهای ریاست‌جمهوری، در مناظره با یکی دیگر از کاندیداهای ریاست‌جمهوری، در یکی از مناظره‌های زنده تلویزیونی در یکی از انتخابات یکی از کشورهای جهان، حرف‌ها و نکات بسیاری را درمورد بزرگان و مدیران ارشد کشور گفت و آنها را به سوء استفاده از موقعیت و قدرتشان محکوم کرد.

خیلی از رسانه‌ها گفته‌اند منظور ما از «یکی از کاندیداها»، آقای احمدی‌نژاد است. در حالی که درست گفته‌اند اما برای همه چیز سند و مدرک بود. مقصر آقای دکتر رضا پورحسین (مجری مناظره) بود که وقت نمی‌داد وگرنه همه اسناد و مدارک هنوز هم موجود است. ان‌شاءالله سه سال دیگر آقای رحیم‌مشایی نشان می‌دهد به همه، البته به شرط اینکه دکتر پورحسین وقت بدهد.

مناسب ترین کفش برای دویدن و پیاده روی + عکس
آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
2011-01-12
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبول
دکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز
واکنش حداد عادل به رضا پهلوی درباره توافق ایران درمورد دریای خزر
واکنش حداد عادل به رضا پهلوی درباره توافق ایران درمورد دریای خزر
همه بازیگران سریال ستایش ۳ را ببینید
همه بازیگران سریال ستایش ۳ را ببینید
تصویری جالب از کوچکترین گربه جهان
تصویری جالب از کوچکترین گربه جهان
تصاویر دیدنی از مصائب شیرین پنج قلوهای اراکی
تصاویر دیدنی از مصائب شیرین پنج قلوهای اراکی
تصویری از تذکر همایون شجریان به دختر بی حجاب
تصویری از تذکر همایون شجریان به دختر بی حجاب
صدور مجوز آلبوم ابراهیم محسن چاووشی
صدور مجوز آلبوم ابراهیم محسن چاووشی
عجیب ترین عکس شقایق فراهانی
عجیب ترین عکس شقایق فراهانی
امیریل ارجمند و همسرش در جشن حافظ
امیریل ارجمند و همسرش در جشن حافظ
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبولدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز