طلبه‌ جوان از کمای مرگ خارج شد

طلبه‌ جوان از کمای مرگ خارج شداخبار

طلبه‌ جوان از کمای مرگ خارج شدReviewed by Test on Jul 21Rating: علی خلیلی، طلبه جوانی که از سوی ۶ جوان شرور هدف ضربه هولناک چاقو قرار گرفته بود از خطر مرگ نجات یافت. شاهدان این حادثه خونین اعترافات عاملان حمله را نپذیرفتند و مزاحمت آنان برای ۲ دختر جوان را انگیزه اعتراض روحانی جوان […]

طلبه‌ جوان از كمای مرگ خارج شدReviewed by Test on Jul 21Rating:

علی خلیلی، طلبه جوانی که از سوی ۶ جوان شرور هدف ضربه هولناک چاقو قرار گرفته بود از خطر مرگ نجات یافت. شاهدان این حادثه خونین اعترافات عاملان حمله را نپذیرفتند و مزاحمت آنان برای ۲ دختر جوان را انگیزه اعتراض روحانی جوان دانستند.

قدس:

شنبه‌شب ۲۵ تیر‌ماه سال‌جاری ۶ جوان که سوار پراید و موتور بودند، جوان ۲۰ ساله‌ای به همراه ۳ دانش‌آموز که همگی سوار موتوسیکلت بودند را مورد حمله قرار دادند.

یکی از پسران که چاقویی در دست داشت ضربه‌ای به گردن «علی خلیلی» زد و همراه دوستانش فراری شد. دقایقی بعد از حادثه خونین، ماموران کلانتری ۱۱۴ جوادیه تهرانپارس وارد عمل شدند و همزمان با جراحی طلبه جوان و نجات وی از مرگ توانستند همه ۶ فراری که «احسان»، «میلاد»، «داریوش»، «اویس»، «محمد» و «کامران» نام دارند را به دام اندازند.

تجسس‌ها نشان داد احسان که بینی‌اش را به‌تازگی عمل کرده و صورتش را به نوعی خاص آراسته است چاقوکش اصلی حادثه خونین بوده و این پسر ۲۹ ساله نیز پذیرفت کنترل کارهایش را از دست داده و ضربه چاقو را به قصد ترساندن علی زده و اطلاعی از روحانی بودن وی نداشته است. این ۶ شرور بچه‌محل ادعا کردند طلبه جوان به‌خاطر صدای زیاد ضبط خودرو به آنان اعتراض کرده و همه‌شان تصور داشتند وی ناسزاگویی کرده و اقدام به انتقامجویی کرده‌اند.

شاهدان حادثه اما گفته‌های ۶ شرور را دروغ و انگیزه درگیری طلبه جوان با آنان را مزاحمت خیابانی آنها برای ۲ دختر جوان دانستند.

استاد هشم‌دار، مدیر مجموعه فرهنگی صالحین ثامن‌الحجج (ع) نارمک در این باره گفت: «شب حادثه علی پرسید می‌تواند ۳ تن از دانش‌آموزان را به خانه‌هایشان برساند که من تایید کردم و آنها رفتند. دقایقی نگذشته بود که با تماس یکی از همان پسران فهمیدم چه اتفاقی افتاده است، سریع خودم را به آنجا رساندم، مهاجمان فرار کرده بودند و ۳ پسر دانش‌آموز گفتند علی وقتی دیده ۶ جوان برای ۲ دختر که کنار خودروی ما نیز ایستاده بودند مزاحمت ایجاد کرده و سعی دارند با کشیدن دستشان آنها را سوار پراید کنند جلو رفته و در نقش آمر به معروف و ناهی از منکر به آنان اعتراض کرده است».

وی افزود: «این حادثه نرسیده به چهار‌راه سید‌الشهدا در تهرانپارس رخ داد و با فرار ۶ شرور تنها یکی از پسران توانسته بود شماره پلاک پراید را بردارد».

علی خلیلی پس از کمای طولانی و در حالی‌ که در شرایط خطر قرار داشت به هوش آمده و وضع بالینی‌اش رو به بهبود است.

تاریخ بروزرسانی : 2011-07-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاهم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ویدئو