طلاق در تهران کم شده است؟

طلاق در تهران کم شده است؟اخبار

طلاق در تهران کم شده است؟Reviewed by on May 10Rating: رییس سازمان ثبت اسناد خبر از کاهش ۱۵ درصدی طلاق در تهران داده است. به گزارش خبرآنلاین، احمد تویسرکانی در نخستین نشست خبری خود در سال ۹۱ البته گفت کلا طلاق در ایران ۷ درصد رشد داشته است: “در سال گذشته ۱۴۰ هزار طلاق در […]

طلاق در تهران کم شده است؟Reviewed by on May 10Rating:

رییس سازمان ثبت اسناد خبر از کاهش ۱۵ درصدی طلاق در تهران داده است.

به گزارش خبرآنلاین، احمد تویسرکانی در نخستین نشست خبری خود در سال ۹۱ البته گفت کلا طلاق در ایران ۷ درصد رشد داشته است: “در سال گذشته ۱۴۰ هزار طلاق در دفترخانه‌ها ثبت شده که رشدی ۷ درصدی داشته است.”

او در مورد آمار ازدواج و طلاق گفت: در سال ۹۰ تعداد ۸۳۳ هزار و ۳۳۲ ازدواج به ثبت رسیده که در مقایسه با سال گذشته ۲ درصد رشد داشته است. همچنین تعداد ثبت طلاق در سال گذشته ۱۴۰ هزار مورد بوده که رشد ۷ درصدی داشته است. همچنین تهران با ۱۵ درصد بیشترین کاهش طلاق را داشته است این در حالی است که استان فارس رکوردار طلاق در کشور است.”

این آمار درحالی اعلام می شود که بسیاری از زوج هایی که برای طلاق اقدام می کنند، از اطاله دادرسی و موکول شدن نتیجه دادگاه به جلسات بعد، گله می کنند. هرچند که قضات تلاش دارند پیش از صدور حکم طلاق، زوج های جوان را به ادامه زندگی ترغیب کنند. به همین دلیل به نظر می رسذ کاهش نرخ طلاف در تهران، به دلیل سختگیری بیشتر دادگاه های خانواده باشد.

تاریخ بروزرسانی : 2012-05-10 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو